Євгеній Мураєв: Програма ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ передбачає створення робочих місць для молоді

Євгеній Мураєв: Програма ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ передбачає створення робочих місць для молоді

В Одесі лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв зустрівся зі студентами та викладачами Міжнародного гуманітарного університету. Говорячи про майбутні вибори в ВР, Євгеній Мураєв закликав голосувати за ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, оцінюючи кандидатів за справами, за реальною дієздатною програмою.

«Ми - та партія, яка відбулася, і має досвід законотворчості. Прийдуть багато нових людей, які не мають досвіду. Ми готові стати в новому парламенті запобіжником від непрофесіоналізму та невірних кроків. Дуже важливо, щоб в парламент потрапила професійна команда», - запевнив опозиціонер.


Говорячи про проблеми вищої школи, Євгеній Мураєв підкреслив, що запит на фахівців повинен регулюватися ринком.

«Як повинно забезпечуватися створення нових робочих місць? Не освіта повинна давати фахівців, а держава і бізнес повинні бути замовниками. Якщо є стратегія розвитку держави, значить є й галузеві стратегії. Значить можна прогнозувати, скільки потрібно фахівців. Потрібно формувати ринкове замовлення».


Євгеній Мураєв закликав студентську молодь залишатися в Україні після отримання диплома й брати діяльну участь у відродженні країни.

«Мої сини живуть та навчаються в Харкові. За п'ять років багато що зміниться. Уже зараз є високий запит на інженерні та IT спеціальності. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК розробив стратегію розвитку на 10 років. В її реалізації нам будуть потрібні молоді професіонали, небайдужі до долі країни», - звернувся лідер партії до молоді.


17 липня 2019 13:47
'site2018:subscribe.form' is not a component