Євгеній Мураєв: Програма ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – нова формула розвитку країни, в якій буде гідна і безпечне життя

Євгеній Мураєв: Програма ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – нова формула розвитку країни, в якій буде гідна і безпечне життя

Завершуючи свою робочу поїздку по Луганській області, лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв зустрівся з жителями Сєверодонецька.

Політик запевнив жителів Сєвєродонецька, що в новому парламенті команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ буде відстоювати інтереси промислових регіонів, реалізовувати програму відродження української економіки. «Чисто аграрна країна, в яку нас хочуть перетворити, не може бути успішною. Така країна не може забезпечити соціальні зобов'язання перед своїми співгромадянами», – впевнений Євгеній Мураєв.

«Нам потрібні масштабні капіталовкладення в життєзабезпечення наших міст. Для цього зароблені гроші повинні залишатися на місцях. В цьому суть нашої концепції реальної, а не декларативної децентралізації. Країна повинна заробляти», – запевнив аудиторію опозиціонер.

На його думку, в парламенті потрібні люди, які будуть захищати інтереси громад, інтереси промисловості та інтереси цілих регіонів. «Такі люди є. І це команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – команда професіоналів, які готові взяти на себе відповідальність за країну. Серед нас мери багатьох українських міст, керівники великих промислових підприємств», – підкреслив Євгеній Мураєв.

Як приклад він навів Ростислава Шурму, генерального директора знакового для України заводу «Запоріжсталь», який балотується в парламент від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Під керівництвом цього талановитого менеджеру підприємство стало лідером української індустрії, запровадивши найпередовіші технологічні та управлінські рішення. А як про ефективного муніципального менеджера Євгеній Мураєв говорив про свого однопартійця Вадима Бойченко, мера Маріуполя, якому вдалося отримати пільговий кредит від Франції всього під 0,8% на реконструкцію міської системи водопостачання.

«Спираючись на таких людей, ми готові перетворювати країну», – підкреслив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


На зустрічі багато говорилося про мир, який аж ніяк не абстрактна категорія для жителів Луганської області. І Євгеній Мураєв щиро запевнив людей, що мир для нього і його команди – це дуже особисте. На його переконання, щоб досягти миру, Україна повинна стати позаблоковою державою. «Дивіться що відбувається. Як тільки Україна вибирає вектор у сторону Росії – в нас виникає Майдан. Якщо ми йдемо в НАТО – з'являється військовий конфлікт на Сході. Рішення – позаблоковий статус», – впевнений народний депутат.

Продовжуючи тему децентралізації, Євгеній Мураєв підкреслив, що органи місцевого самоврядування повинні формувати свої виконкоми самі, відійшовши тим самим від ручного управління з центру через призначуваних президентом губернаторів.

На думку лідера ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, потрібні муніципальна поліція і виборні судді з механізмом відкликання. Він пропонує також прийняти Закон про опозицію, яка є єдиним дієвим інструментом контролю влади. Також необхідний Закон про референдум. Як приклад, Євгеній Мураєв привів Швейцарію, де проводиться до 600 референдумів на рік.

«З усіх питань, які ми тут обговорюємо, у нашої команди є підготовлені законопроекти. Їх у нас вже 1575», – поінформував аудиторію політик.

«У ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ є чітка програма, розроблена фахівцями і спрямована на створення нової формули країни. Країни, в якій комфортно і безпечно», – запевнив народний депутат.


11 липня 2019 12:42
'site2018:subscribe.form' is not a component