Євгеній Мураєв: Програма «Нова індустріалізація» зупинить падіння виробництва і виведе Україну в тридцятку успішних економік світу

Євгеній Мураєв: Програма «Нова індустріалізація» зупинить падіння виробництва і виведе Україну в тридцятку успішних економік світу

У другий день робочої поїздки в Запорізьку область лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв і кандидат в народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ростислав Шурма зустрілися з колективом Запорізького залізорудного комбінату – одного з найбільших підприємств гірничо-збагачувального комплексу України.

Євгеній Мураєв і Ростислав Шурма спустилися на глибину 840 м, щоб ближче познайомитися з виробничими процесами і умовами роботи гірників шахти «Експлуатаційна». Відбулася жива і відверта розмова з робочими денної зміни. Йшлося про те, як спільними зусиллями добитися того, щоб Україна подолала економічну кризу, як зупинити трудову міграцію, яка, на думку Євгенія Мураєва, є одним з основних викликів для нашої країни. «Потрібно зробити все для того, щоб люди повернулися», – упевнений опозиціонер.


Гірники погодилися з тим, що в нову Верховну Раду повинні прийти ефективні управлінці, які не з чуток знайомі з проблемами промислового комплексу. «Влада повинна бути сильною і професійною. Наші в парламенті – запорука руху вперед і ефективності захисту інтересів регіонів. Ми хочемо, щоб гроші, які заробляють міста-трудівники, залишалися в регіонах. Ми за реальну децентралізацію», – запевнив Євгеній Мураєв.

Звертаючись до гірників, лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ назвав їх опорою країни і запевнив, що, прийшовши в парламент, його політична сила буде неухильно відстоювати інтереси робітничого класу. Євгеній Мураєв переконаний, що країні потрібна нова індустріалізація, програма якої є у ​​ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


26 червня 2019 13:46
'site2018:subscribe.form' is not a component