Євгеній Мураєв: Порядок в країні може забезпечити працююча економіка

Євгеній Мураєв: Порядок в країні може забезпечити працююча економіка

Сьогодні, щоб навести порядок в країні, потрібна ефективно працююча економіка. Тільки так ми зможемо підняти рівень життя українців, отримати нормальну освіту, медицину та довгоочікуваний мир. Для цього в управлінні державою повинна бути професійна команда. В ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ сьогодні мери найбільших міст, керівники промислових підприємств, гідні юристи - автори багатьох законів, які були прийняті в парламенті. Команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ - це сплав досвіду та управлінського потенціалу. Про це лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, народний депутат України Євгеній Мураєв заявив під час ефіру програми «Свобода Слова» на телеканалі ICTV.

«Щоб просто навчитися управляти трамваєм, потрібно вчитися півроку, а нам зараз намагаються пояснити, що для управління державою взагалі нічого не треба. Досить бути просто новим та світлим. Країна - це складний організм і щоб реально щось змінити потрібно в цьому організмі розбиратися. Розуміти, чого не вистачає, як наповнюється бюджет, що потрібно зробити, щоб створювалися робочі місця», - пояснив Євгеній Мураєв.

Він також нагадав, що депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ сьогодні є авторами 1575 законопроектів.

«У наших законопроектах прописані чіткі пропозиції, як поліпшити інвестиційний клімат, стимулювати розвиток малого та середнього бізнесу. На жаль, колишній владі наші ідеї виявилися не потрібні. Більш того, права опозиції були ущемлені. Навіть Рахункова Палата, призначення якої контролювати владу, і то підконтрольна владі. Сподіваюся, в новому парламенті таких підходів більше не буде. Діяльність влади має контролювати опозиція, тоді влада працюватиме ефективно», - сказав лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


02 липня 2019 11:45
'site2018:subscribe.form' is not a component