Євгеній Мураєв: Поїздки Бойко і Медведчука до РФ ведуть до конфронтації на Донбасі

Євгеній Мураєв: Поїздки Бойко і Медведчука до РФ ведуть до конфронтації на Донбасі

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв вважає неприпустимими спекуляції окремих політиків на війні, людському горі і життях українців. Про це він заявив в ефірі програми «Опозиція» на телеканалі «Україна».

За словами Мураєва, дивлячись на часті візити Бойко і Медведчука в Росію, складається враження, що вони мають намір обиратися в Державну думу РФ, а не до Верховної Ради. «Я недавно повернувся з Попасної та Авдіївки. Місцеві жителі кажуть, що кожна їх поїздка (Бойко і Медвечука в РФ) – це посилення конфронтації на лінії зіткнення і обстрілів. Я розумію, що для того, щоб ефективно вирішити проблему, її потрібно створити. Але це вищий ступінь цинізму. У мене дуже мало цензурних слів, щоб це описати. Я вважаю, що так спекулювати на горі, війні та життях можуть тільки страшенні негідники», – зазначив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Євгеній Мураєв також прокоментував раніше анонсований телеміст між українським і російським телеканалами. На думку політика, подібний діалог повинні вести не журналісти, а кадрові дипломати.

«Нагадую, що в України немає посла в РФ, а у Росії – в Україні. При цьому в РФ працюють 3,5 мільйона українців. Їх права, по суті, ніхто не захищає. Замість цього четвертий день країна говорить про телеміст. Невже незрозуміло, що людина, яка володіє чотирма медіаресурсами, могла цей телеміст спланувати не за тиждень до виборів», – додав політик.

За його словами, телеміст з РФ є політичним інструментом для просування цілей окремих політичних сил в Україні. «Все, що відбувається за тиждень до виборів – це маніпуляція. Хто виграв від дискусії про телеміст? В першу чергу той, хто сказав, що «при мені такого не було». Це Петро Порошенко. Таким чином, телеміст грає на руку і Порошенко, і представникам тієї політсили, яка його ініціювала. Якщо і проводити телеміст, то зі своїми громадянами – в Криму і на Донбасі – для того, щоб повертати собі своє, а не намагатися спекулювати на почуттях мільйонів людей», – підкреслив Євгеній Мураєв.

13 липня 2019 10:43
'site2018:subscribe.form' is not a component