Євгеній Мураєв: Переговори про постачання газу повинні безпосередньо вести «Нафтогаз» і «Газпром», минаючи фірми-прокладки

Євгеній Мураєв: Переговори про постачання газу повинні безпосередньо вести «Нафтогаз» і «Газпром», минаючи фірми-прокладки

Переговори з «Газпромом» щодо постачання газу в Україну можна вести виключно за наявності відповідного мандата. Таку думку висловив народний депутат Євгеній Мураєв в ефірі ток-шоу «Право на владу» на телеканалі «1+1», коментуючи зустріч Віктора Медведчука та Юрія Бойка з головою правління «Газпрому» Олексієм Міллером в Санкт-Петербурзі.

«Щоб вести будь-які переговори, необхідний мандат – право на проведення цих переговорів. Найцікавіше – Володимир Путін в одному з інтерв'ю заявив про те, що газ (для України, – Ред.) коштуватиме вдвічі дешевше. Але після візиту Бойко та Медведчука виявилося, що газ буде дешевше для нас всього лише на 25%», – нагадав політик.

За словами Євгенія Мураєва, поставки газу в Україну з Росії – «улюблена тема Бойка та Фірташа». «Пам'ятаєте «РосУкрЕнерго» та посередництво між Росією та Україною в «газовому» питанні? Я вважаю, що переговори повинні безпосередньо вести «Нафтогаз» та «Газпром», минаючи ті фірми-прокладки, які були зроблені, для того, щоб залишати там маржу, на якій наживається Коболєв та представники українського уряду», – підкреслив Євгеній Мураєв.

14 червня 2019 09:46
'site2018:subscribe.form' is not a component