Євгеній Мураєв: Відстрочка виборів вигідна політичним невдахам, але вона знищить країну

Євгеній Мураєв: Відстрочка виборів вигідна політичним невдахам, але вона знищить країну

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК виступить на стороні ЦВК в його намірі оскаржити у Верховному суді рішення Шостого апеляційного суду щодо проведення повторного жеребкування. Потрібно зробити все, щоб вибори пройшли в термін. Про це сказав народний депутат, лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв в ефірі телеканалу «Україна».

За його словами, затягування виборчого процесу вигідно виключно «Опозиційній платформі - За життя». Виступивши на боці Аграрної партії України, яка вимагала пережеребкування, «Опоплатформа» намагається «чужими руками» відстрочити вибори, а по суті - їх зірвати. І причиною таких дій є стрімке падіння рейтингів «Опозиційної платформи».

«Це точно не була ініціатива Аграрної партії. Адже ми ж розуміємо, що вона не має жодної політичної ваги. Вся справа в тому, що «Опоплатформа» почала втрачати рейтинги. І ми це бачимо по соціології, яку проводимо по округах. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вже обганяє «Платформу - За життя» в Запорізькій, Харківській, Одеській областях. Їм потрібні якісь дії. А в чому сильний Медведчук, причому напередодні якихось подій? Завжди в політичних обмінах», - сказав Євгеній Мураєв.

На думку лідера ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, для «Опоплатформи», яка зазнає рейтингових втрат, потрібен час, щоб спробувати повернути полонених українських моряків, показати свою значимість, спекулюючи відносинами з Росією. Тим самим вони сподіваються набрати собі політичних балів та підняти рейтинги.

«Але Росія не віддасть моряків, поки вони не будуть засуджені за їх законом. І поки вони не будуть помилувані та підготовлені. Згадайте схему Савченко з видачі Україні. Тому відстрочка виборів буде лише знищувати нашу країну. Кожен українець заплатить за це, - сказав Євгеній Мураєв. - Завтра ми приєднаємося до процесу подачі апеляції ЦВК. Тому що країні необхідно змінити курс та йти в правильному напрямку».

06 липня 2019 09:54
'site2018:subscribe.form' is not a component