Євгеній Мураєв: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК виступає за спрощене адміністрування діяльності малого і середнього бізнесу

Євгеній Мураєв: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК виступає за спрощене адміністрування діяльності малого і середнього бізнесу

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв розпочав робочу поїздку по Одеській області. Вранці він відвідав один із найбільших торгових майданчиків України - ТОВ «Промтоварний ринок» ( «7-ий км»), де поспілкувався з місцевими підприємцями.

«Ми добре знаємо, що таке економіка і як управляти містами. У кожного з нашої команди величезний досвід управління», - почав свою зустріч з підприємцями народний депутат.

На його думку, саме команда управлінців ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, що складається з мерів міст і керівників підприємств, здатна реалізувати план з відновлення української економіки.

«Українці хочуть миру. Але його не буде без надання регіонам широкої самостійності, без масштабної децентралізації. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК пропонує професійний план такої децентралізації не на словах, а на ділі», - сказав Євгеній Мураєв.

За його словами, це дасть стимул розвитку не тільки промисловості, але й малому та середньому бізнесу. «Я не дуже вірю чисто в аграрну Україну. Ми повинні дати нові можливості українським підприємцям. Значну частину сегменту в структурі ВВП багатьох європейських країн займає малий і середній бізнес. Саме там створюється величезна кількість робочих місць. А це те, чого потребує зараз Україна», - підкреслив народний депутат.

Він подякував одеським підприємцям за те, що, незважаючи на фактичне знищення владою малого і середнього бізнесу, вони створюють в своїй сфері робочі місця для українців. Євгеній Мураєв поінформував людей на зустрічі про те, що у ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ є програма розвитку підприємництва та проект нового податкового кодексу, який передбачає зниження податків і пільгове оподаткування для малого і середнього бізнесу.

«Відтік робочої сили за кордон - небезпека для України. Наш ринок праці втрачає кращих - найбільш досвідчених і кваліфікованих. Ми втрачаємо майбутній кадровий резерв. Закінчиться війна, ми повернемо наші ринки збуту, відродимо промисловість. Хто буде працювати?» - занепокоєний народний депутат.

Саме тому створення умов для підприємництва, де створюються робочі місця з достатньо високою зарплатою - важливе завдання для нового парламенту. «Нам потрібна прозора митниця. У Сінгапурі контейнер розтаможують за секунду, а людський фактор зведено до мінімуму. Там немає корупційної складової - того, що найбільше турбує інвесторів. Щоб залучити гроші в Україну, окрім припинення війни потрібно захистити право на власність і повернення інвестицій. А це - чесні суди і виборні судді», - впевнений Євгеній Мураєв.

«Під все, про що я говорю, у нас є законопроекти, з якими ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК йде до нового українського парламенту», - підкреслив політик.

17 липня 2019 14:09
'site2018:subscribe.form' is not a component