Євгеній Мураєв: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК веде на вибори найсильнішу команду як за списком, так і по мажоритарних округах

Євгеній Мураєв: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК веде на вибори найсильнішу команду як за списком, так і по мажоритарних округах

У команді ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ на вибори в парламент йдуть мери великих міст, промисловці та управлінці, які знають, як повернути в Україну мир, підняти економіку і підвищити рівень добробуту українців. Про це в ефірі телеканалу «Україна» заявив народний депутат Євгеній Мураєв.

«Ми давно почали консолідацію всіх конструктивних опозиційних сил. Тих, яким довіряють українці, і які підуть з нами в парламент. В наш список, який затвердив IX з'їзд партії, увійшли мери міст, представники промисловості та управлінці», - зазначив народний депутат.

Євгеній Мураєв припустив, що особливо гостра політична боротьба розгорнеться в мажоритарних округах. «Від нашої партії по округах йдуть дуже гідні представники. Ви, безумовно, знаєте Колеснікова Бориса Вікторовича - людини, який на своїх плечах виніс підготовку до Євро-2012. Між іншим, проведення Чемпіонату високо оцінили всі світові фахівці та організації. Ви знаєте, скільки мостів, доріг, розв'язок, стадіонів, станцій метрополітену та іншої інфраструктури було побудовано», - розповів Євгеній Мураєв.

Крім того, за його словами, по мажоритарному округу від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ піде Вадим Владиславович Новинський - відомий промисловець, роботодавець і меценат. «Багато хто прийняв рішення йти по мажоритарних округах, тому що деякі партійні бренди з безіменними людьми, які себе не зарекомендували, можуть обдурити довіру виборців», - додав опозиціонер.

Євгеній Мураєв підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК веде на вибори найсильнішу команду як за списком, так і по мажоритарних округах.

«Ми виставили дуже сильну команду і за списком, і по кожному з мажоритарних округів. Я абсолютно впевнений у тому, що ми переможемо і проведемо в Раду команду управлінців, які зможуть покласти край вакханалії та зробити так, щоб люди знову пишалися нашою країною», - заявив політик.

За словами народного депутата, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК готовий до діалогу з усіма конструктивними силами. «При цьому деякі «товариші» намагаються спекулювати на тому, що вони - партія південного сходу. Я хочу задати питання: Юрій Бойко - це політичний лідер або ширма, за якою в парламент намагаються потрапити 11 осіб Петра Порошенка і затятий націоналіст Ілля Ківа? Якщо він все-таки лідер, який іменує себе опозицією і розповідає про те, що представляє інтереси південного сходу, то я хотів би подивитися, як вони очистяться від відвертих нацистів, які п'ять років вбивали нашу країну», - зазначив Євгеній Мураєв.

За його словами, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК готовий об'єднуватися навколо побудови сильної держави, але завжди буде в опозиції до війни та розрухи. «З усіма конструктивними силами ми будемо готові до діалогу. Ми готові до роботи над врегулюванням і закінченням конфлікту на сході і над відродженням економіки», - резюмував Мураєв.

21 червня 2019 21:38
'site2018:subscribe.form' is not a component