Євгеній Мураєв: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК створить умови для залучення інвестицій та створення нових робочих місць

Євгеній Мураєв: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК створить умови для залучення інвестицій та створення нових робочих місць

Інвестори повинні мати можливість захистити свої інтереси. Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв продовжує свою робочу поїздку Донецькою областю. Він виступив перед працівниками НВО «Інкор і Ко» в смт Новгородське (м. Торецьк).

«Наступний рік - надзвичайно важкий для нашої країни. Потрібно виплатити понад 18 мільярдів доларів із зовнішнього боргу», - почав розмову Євгеній Мураєв.


На його переконання, Україна повинна вести самостійну зовнішню політику та може заробляти сама, а не сподіватися тільки на зовнішні фінансові запозичення - кредити, які є, по суті, кабалою.

«Нам нав'язують ідеологію, яка нам чужа», - каже опозиціонер. «Нашими руками воюють великі геополітичні гравці. Їм не потрібна сильна Україна. Критично впав ВВП країни. Ми свої ринки відкрили для ЄС, а в обмін отримали квоти та обмеження. Наші підприємства просто не витримують конкуренції. Про яку ефективність економіки можна говорити?» - стурбований лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

На його думку, цю ситуацію потрібно кардинально змінювати. «У нас немає шансів відновити Донбас без позаблокового статусу. Необхідно винести це питання на референдум», - впевнений Євгеній Мураєв.


«Ми між двома величезними ринками. Перетворимо це в перевагу - потрібно розвивати транзитний потенціал України, її логістичні можливості», - закликав опозиціонер.

Він підкреслив, що в країні повинні бути створені умови для приходу інвесторів. «Заважає війна, відсутність чесних судів, відсутність чесних правил. Інвестор повинен мати можливість захистити свої інтереси», - зазначив він.

За словами Євгенія Мураєва, щодо всіх цих проблем в ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ готові законопроекти, які його політична сила готова проводити в новій Верховній Раді.


Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ нагадав, що в його команді на вибори в парламент йдуть високопрофесійні управлінці - мери та керівники промислових підприємств, які знають, як розвивати інфраструктуру і що реально потрібно нашим містам.

«Країна повинна почати заробляти і вкладати в інфраструктуру. За рахунок кредитів цього не зробити», - говорить народний депутат.

«Найважливіша умова прогресу в країні – реальна децентралізація, в тому числі культурна й гуманітарна», - впевнений Євгеній Мураєв.

12 липня 2019 14:27
'site2018:subscribe.form' is not a component