Євгеній Мураєв: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК наполягає на скасуванні торговельної, транспортної, економічної та соціальної блокади Криму та Донбасу

Євгеній Мураєв: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК наполягає на скасуванні торговельної, транспортної, економічної та соціальної блокади Криму та Донбасу

Скасування блокади Донбасу та Криму стане першим кроком на шляху до миру в Україні та реінтеграції непідконтрольних територій. Про це він заявив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв в ефірі ток-шок «Опозиція» на телеканалі «Україна».

«Люди завжди міркують, де їм вигідніше жити. Влаштувавши блокаду, влада - уряд, парламент та президент, по суті, просто відштовхнули людей. Вони більше не асоціюють себе з Україною. Без скасування блокади миру не буде. І ми будемо наполягати на тому, щоб Зеленський, який відповідає за зовнішньополітичний курс і внутрішню політику, нас почув і це зробив негайно», - підкреслив опозиціонер.

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ також додав, що політика нинішньої влади за 5 років не принесла жодних позитивних результатів.

«Я радий, що рівно за місяць від нинішньої влади вже нічого не залежатиме. Цю політику ми бачимо вже 5 років. Хіба закінчилася війна? Хіба Україна стала жити краще? Хіба наші громадяни починають прагнути повернутися із заробітків? Зараз більше за все страждають люди, яких вони кинули. Люди, проти яких була спрямована їхня риторика в 2014 році. Тому ми будемо ініціювати скасування торгової, транспортної, економічної та соціальної блокади Криму та Донбасу. Відмова від блокади стане першим кроком до миру та реінтеграції непідконтрольних територій», - підсумував Мураєв.


13 липня 2019 14:26
'site2018:subscribe.form' is not a component