Євген Мураєв: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК йде в парламент з чітким планом відродження української промисловості

Євген Мураєв: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК йде в парламент з чітким планом відродження української промисловості

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв зустрівся з колективом і керівництвом Миколаївської суднобудівної верфі, що входить до складу «Smart Maritime Group». У радянські часи тут працювало до 30 тисяч осіб – це було одне з найбільших підприємств галузі.

Говорячи про програму ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ «Нова індустріалізація», Євгеній Мураєв підкреслив, що цей масштабний і вивірений план включає ряд важливих кроків по відродженню українського суднобудування.

«Україна колись пишалася своїм суднобудуванням. Вдумайтеся, тільки тут, на Миколаївській верфі, працювали десятки тисяч людей. Зараз – на порядки менше. Кваліфіковані фахівці, на навчання та підготовку яких країна витратила величезні гроші і довгі роки, їдуть за кордон. Це дуже серйозний виклик для індустріальної України», – стурбовано заявив опозиціонер.

Він додав, що в економічній програмі ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ одним із пріоритетних завдань є відродження суднобудування, де в України, як і раніше, значний потенціал.

«Ми відродимо суднобудування і забезпечимо працівників галузі роботою і гідною зарплатою. Наша програма «Нова Індустріалізація» передбачає державну підтримку і держзамовлення українським суднобудівним заводам, пільгові кредити і пільгове оподаткування», – запевнив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Євгеній Мураєв також заявив, що його політична сила йде в парламент професійною командою, в якій мери українських міст і керівники великих промислових підприємств. «Ці люди знають, що потрібно нашим містам і що потрібно нашим підприємствам. Ваш керівник Василь Федін теж балотується до Верховної Ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Як ви думаєте, він зацікавлений в нормальній і прибуткової роботи вашого підприємства?» – запитав заводчан Євгеній Мураєв.

«Так, нам є що відстоювати - інтереси Харкова, Одеси, Миколаєва - всіх промислових регіонів Південного Сходу. Ми знаємо, що для цього потрібно. Потрібно повертати те, що дає високу додану вартість», – впевнений Євгеній Мураєв.

Він поінформував миколаївських суднобудівників про те, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК розробив програму децентралізації не на словах, а на ділі, яка забезпечить максимальну фінансову та культурну самостійність територій. «Ми хочемо, щоб гроші залишалися в містах, де їх заробляють», – сказав опозиціонер.

«Ми йдемо в парламент з пакетом законопроектів, які розроблені для ефективних економічних і соціальних перетворень в країні. Таких законопроектів ми вже розробили 1575. Якщо їх прийняти найближчим часом, наша країна вийде в число успішних європейських держав», – підкреслив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

19 липня 2019 15:06
'site2018:subscribe.form' is not a component