Євгеній Мураєв: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – єдина сила, здатна відновити велич України

Євгеній Мураєв: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – єдина сила, здатна відновити велич України

Команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – єдина в країні, що має досвід та знання для того, щоб домогтися економічного успіху, соціального благополуччя та енергетичної незалежності. Про це під час Форуму «Майбутнього міст України» заявив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв.

«Я пишаюся тим, що в команді ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ - мери ключових міст України, які щодня живуть проблемами своїх громад. Це люди справи, вони добре знають, що необхідно кожному місту. Їм не потрібні команди з Києва, вони живуть інтересами своїх людей», - зазначив Мураєв.

За його словами, до парламенту нового скликання повинні прийти люди, які знають, як вивести країну з глибокої кризи.

«У 2014 році Україна встояла виключно завдяки органам місцевого самоврядування. Владу в той момент отримали абсолютно некомпетентні люди. До парламенту потрапило 56% нових облич. Зараз йде 70%. Йдуть актори розмовного жанру, коміки, музиканти. Таке відчуття, що ми обираємо не Раду, а естраду», - зазначив політик.

За словами Мураєва, команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – найбільш професійна з тих, які беруть участь в парламентських виборах.

«У нас в команді глави територіальних громад, керівники великих бюджетоутворюючих підприємств, які створили сотні тисяч робочих місць – це металургія, хімія, енергетика машино- та приладобудування. Це люди, які створюють реальний ВВП нашої країни. Люди, які знають, що потрібно для розвитку міст, що потрібно для інвесторів та бізнесу», - додав лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

«Перед країною - величезні виклики. Десятки мільйонів українців працюють за кордоном. Вони їдуть самі та відвозять своїх дітей. На очах ми втрачаємо два покоління через те, що країною керують дилетанти. Безумовно, необхідне оновлення. Потрібен такий стабілізуючий фактор, який зможе модерувати процеси і який має чітку програму. Це саме партія «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК». У нас під кожним пунктом програми - проект закону. Всього 1575 законопроектів, які створюють нову формулу країни», - зазначив політик.

За словами Мураєва, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК забезпечить повну децентралізацію - не декларативну, а фінансову та культурну.

«Ми знаємо, як домогтися економічного успіху, збільшення кількості робочих місць, зростання зарплат, енергетичної незалежності. У нас є досвід та напрацювання. Наступні п'ять років будуть вирішальними. Тільки наша команда зможе зберегти країну, відновити її велич, повернути додому мільйони українців», - підсумував Мураєв.


09 липня 2019 15:13
'site2018:subscribe.form' is not a component