Євгеній Мураєв: Об'єднана опозиційна сила висунула Олександра Вілкула. Це наш кандидат, я прошу всіх підтримати його на виборах

Євгеній Мураєв: Об'єднана опозиційна сила висунула Олександра Вілкула. Це наш кандидат, я прошу всіх підтримати його на виборах

Понад 1,3 млн осіб по всій Україні поставили свої підписи на підтримку кандидата на пост Президента від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула та його «Спільної ініціативи миру». Таким чином, це мінімальна кількість голосів, які будуть віддані за лідера опозиції на майбутніх виборах.

У Харкові відбувся підсумковий форум «За Мир! За Розвиток! За Вілкула!» за участю представників областей південного сходу України та провідних опозиційних політиків.

Виступаючи перед присутніми, лідер партії «НАШІ», народний депутат Євгеній Мураєв сказав: «Більшість людей, які приходять на форум, поділяють потім наші ідеї, підтримують, і думаю, це буде єдиним дієвим механізмом, який принесе в нашу країну мир. Об'єднана опозиційна сила на сьогодні висунула Олександра - це наш кандидат, я прошу всіх підтримати його на виборах. Скоро ми представимо спільну гармонізовану програму, яка об'єднає програмні постулати партії «НАШІ» та ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ».

7 березня Євгеній Мураєв зняв свою кандидатуру з виборів на користь Олександра Вілкула. Таким чином відбулося об'єднання реальних опозиційних сил. Раніше Вілкула також підтримали партія «Сильна Україна» та її голова Світлана Фабрикант, Михайло Добкін («Християнські соціалісти»), громадський рух «Партія миру» (Максим Гольдарб), представники металургів, шахтарів, суднобудівників, енергетиків, лікарів, профспілок, пенсіонерів та переселенців.


29 березня 2019 22:03
'site2018:subscribe.form' is not a component