Євгеній Мураєв: «Опозиційна платформа - За життя» - одна з колон, з якими колишній президент йде на вибори

Євгеній Мураєв: «Опозиційна платформа - За життя» - одна з колон, з якими колишній президент йде на вибори

«Опозиційна платформа - За життя» є однією з колон, з якими колишній президент йде на парламентські вибори. Про це в ефірі «Донбас. Реалії» на «Радіо Свобода» заявив народний депутат Євгеній Мураєв, який очолив список кандидатів від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ на вибори до Верховної Ради.

«Третина людей в прохідній частині списку цієї партії - люди Петра Порошенка. Нам з ними не по дорозі, - сказав лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. - Ми вважаємо, що Україна повинна бути незалежною суверенною державою, без зовнішнього управління з боку США, Європи або Російської Федерації. І в цьому ми з ними кардинально розходимося. Щодо конфлікту на Донбасі у нас теж різна думка. Шлях закінчення війни лежить виключно через виконання Мінських угод. І тут повинна бути політична воля».

У майбутньому парламенті ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК готовий підтримувати політичні сили, які поділяють цінності партії. Адже на сьогодні об'єднана команда зібрала найсильніших професіоналів, підкреслив Євгеній Мураєв. І вони готові надати підтримку новому президенту, якщо він не буде повторювати кроки свого попередника.

В іншому випадку ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК буде до нього в опозиції, заявив народний депутат, тому що проти продовження війни та деіндустріалізації.

«У наших рядах 70 мерів великих міст - від Ужгорода до Харкова. І ці люди сьогодні ближче всіх до виборців, до громадян України, тому що займаються реальними справами. У нас є керівники величезних промислових підприємств, на яких працюють сотні тисяч співробітників. Тому, я думаю, результат ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ на парламентських виборах приємно здивує багатьох», - сказав Євгеній Мураєв.

Він зауважив, що, згідно з останнім соціологічним опитуванням, проведеним компанією «Active Group», політсила має 4,3% підтримки виборців. А це означає, що у ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ є всі шанси подолати прохідний бар'єр і отримати політичні важелі для відстоювання в парламенті інтересів територіальних громад, а значить, кожного зі своїх виборців.

«Повинна бути глибока децентралізація, в тому числі культурна. За центром потрібно залишити мінімум повноважень. Гроші, які заробляють громади, повинні залишатися на місцях. Більшість питань слід вирішувати на референдумах. Але без врегулювання конфлікту на Донбасі, без промисловості, без повернення звичних ринків у країни просто немає майбутнього. А мені б дуже хотілося зберегти країну в тих межах, в яких я народився», - підсумував Євгеній Мураєв.


21 червня 2019 19:57
'site2018:subscribe.form' is not a component