Євгеній Мураєв: Не залишайтеся байдужими! Голосуйте та допомагайте передусім собі!

Євгеній Мураєв: Не залишайтеся байдужими! Голосуйте та допомагайте передусім собі!

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв, який очолює список кандидатів від партії, взяв участь у позачергових парламентських виборах-2019. Політик проголосував на виборчій дільниці в Харкові. Під час прес-виходу після голосування Євгеній Мураєв зазначив, що сьогоднішні вибори дуже важливі, адже країна визначає своє майбутнє на найближчі п'ять років.


«Я сподіваюся, що після формування парламентської більшості та уряду буде обрано новий курс руху нашої держави, спрямований на те, щоб країна почала відновлюватися. Без індустріалізації полагодити країну буде неможливо, на все потрібні гроші, а гроші потрібно вміти заробляти. Жити в кредит неприпустимо. Тому в парламент повинні прийти нові люди, які розуміють, чим живуть міста, галузеві фахівці та професіонали. Ми хочемо, щоб держава знову почала будувати, почала фінансувати медицину, освіту та інші життєво важливі напрямки», - сказав Мураєв.

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ закликав українців прийти на виборчі дільниці та зробити свій вибір. «Не залишайтеся байдужими! Приходьте та допомагайте в першу чергу собі! Нашу країну за нас ніхто відновлювати й будувати не буде. Від вашого вибору сьогодні дуже багато залежить!»


Лідер партії підкреслив, що потрібно сформувати таку збалансовану систему, щоб до парламенту пройшли і нові партії, і ті, хто представляє якісну опозицію, і досвідчені, які зможуть підставити плече початківцям депутатам, підказати їм, передати свої знання та досвід. «Пам'ятайте, що ми вибираємо уряд, який буде робити нашу країну європейською!»


21 липня 2019 10:31
'site2018:subscribe.form' is not a component