Євгеній Мураєв: Наша мета – зупинити трудову міграцію і створити умови для товаровиробників

Євгеній Мураєв: Наша мета – зупинити трудову міграцію і створити умови для товаровиробників

У неділю, 7 липня, лідер партії ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Євгеній Мураєв і народний депутат Тетяна Бахтеєва взяли участь у відкритті заводу з виробництва медичних виробів (ТОВ «Umedo Group») в смт Макарів Київської області. Це перше в Україні підприємство, яке закриє потреби лікувальних установ країни в одноразових шприцах. Відкриття такого виробництва дозволить скоротити залежність від імпорту.

«У нашій партії напрацьований пакет законопроектів, які дозволять захистити інтереси українських товаровиробників, створити сприятливі умови для бізнесу і зробити Україну інвестиційно привабливою країною. Дуже важливо зараз максимально підтримувати виробництва, на яких створюються робочі місця з конкурентною зарплатою. Наша мета – зупинити трудову міграцію і залишити в країні наших громадян. Тому нам важливо відповісти собі на питання: ми готові ще кілька місяців терпіти недієздатний Кабінет Міністрів і Верховну Раду? Реформи в країні потрібні вже сьогодні, і для цього нам потрібно не допустити реваншу Порошенко-Медведчука», – заявив Євгеній Мураєв.

До теперішнього часу медустанови були змушені купувати продукцію в Індії, Туреччині та Китаї. Відкриття нового підприємства в Макарові дозволить вийти із залежності від імпорту і закрити потреби лікувальних установ за рахунок національного виробника.

«За п'ять років роботи попередньої влади ми не побачили жодної нової лікарні, жодного заводу, не створювався клімат для розвитку бізнесу. Все це потрібно, і нам потрібні інвестори, які будуть платити податки в нашій країні, і щоб українці мали роботу. Даний завод своєю потужністю закриє потреби всієї України і надалі буде працювати на експорт. В майбутньому ми повинні працювати над тим, щоб виробляти власні ліки, обладнання та вакцини. Тому що в Україні нерідко завозять медичний мотлох, а лікарі і пацієнти стають заручниками ситуації», – підкреслила Тетяна Бахтеєва.

Нагадаємо, що в ОПОЗИЦІЙНОМУ БЛОЦІ розроблено спеціальну програму «Нова Індустріалізація», яка спрямована на створення робочих місць, просування національного продукту, підвищення ефективності економіки, зростання заробітних плат і в результаті зростання пенсій та соціальних виплат.

Довідково:

Виробництво компанії «Umedo Group» становить понад 250 мільйонів шприців на рік. Постачальниками виробничого обладнання є корейські компанії. Виробничі лінії відповідають міжнародним стандартам. На підприємстві виробляються шприци об'ємом 1, 2, 3, 5, 10 і 20 мл. На підприємстві створені 250 робочих місць. Завод за обсягом продукції найбільший в Європі і на пострадянському просторі.

07 липня 2019 14:07
'site2018:subscribe.form' is not a component