Євгеній Мураєв: Сподіваюся, що Бойко прийде на дебати і пояснить, чому в списку «Опозиційної платформи» - 11 представників Порошенко і націоналіст Ківа

Євгеній Мураєв: Сподіваюся, що Бойко прийде на дебати і пояснить, чому в списку «Опозиційної платформи» - 11 представників Порошенко і націоналіст Ківа

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв вважає, що Юрій Бойко зобов'язаний пояснити виборцям присутність в списку «Опозиційною платформи - За життя» членів команди Петра Порошенка і одіозного націоналіста Іллі Ківи. Про це політик заявив в ефірі телеканалу «Україна», коментуючи рішення Юрія Бойка відмовитися від публічних дебатів.

«Юрію Бойку, напевно, набагато комфортніше виступати в ефірах телеканалів, які афільовані з Медведчуком - «Інтер», «112», «NewsOne» і «ZIK». Але він повинен відповісти навіть не на мої питання, а на питання, які задають українці під час зустрічей в різних регіонах країни. Люди цікавляться, чому ми не об'єдналися. Цікавляться, чому в списку «Опозиційної платформи», яку очолює Бойко, знаходяться 11 представників Петра Порошенка. Люди запитують, що робить в списку затятий непокаянний націоналіст Ілля Ківа, який обіцяв розстрілювати автобуси з переселенцями, що їдуть з Донбасу до Києва, а також ховати «вату» в землі, брав участь у підриві енергоопор, які постачали в Крим електроенергію, що призвело до відторгнення жителями Криму української влади. Він не був покараний і зараз знаходиться в цих списках», - зазначив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Євгеній Мураєв все ще сподівається, що Юрій Бойко з'явиться на дебатах. «Я все-таки сподіваюся, що він прийде, тому що справжньому чоловікові завжди є, що сказати. Якщо він, звичайно, справжній чоловік. Я думаю, цих відповідей потребує вся Україна», - додав опозиціонер.

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ також заявив про неприпустимість реваншу Петра Порошенка. «Ми не повинні дозволити, щоб реванш Порошенка відбувся. Не можна, щоб він пройшов в Раду кількома колонами, в тому числі, сховавшись за Бойко, Медведчуком і Рабиновичем. Не можна, щоб те, що відбувалося з нашою країною останні п'ять років, повторилося», - підкреслив Мураєв.

05 липня 2019 20:38
'site2018:subscribe.form' is not a component