Євгеній Мураєв: На виборах до парламенту ми розраховуємо отримати 9-10% голосів

Євгеній Мураєв: На виборах до парламенту ми розраховуємо отримати 9-10% голосів

В ході свого робочого візиту в Запорізьку область лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв зустрівся з жителями Запоріжжя та однопартійцями.

Виступ Євгенія Мураєва викликав величезний інтерес у запорожців. Під час двогодинної зустрічі в ДК «Металург» опозиціонер розповів про передвиборчу стратегію своєї політичної партії у виборчій кампанії до Верховної Ради, детально зупинився на проблемах української економіки і шляхах їх вирішення, піддав гострій критиці ті партії, які йдуть в політику заради своїх власних інтересів і заробляють на війні. Мураєв відкрито відповів на багато, часом гострих, питань жителів Запоріжжя.

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ підкреслив, що його політична сила виступає за відновлення миру, масштабну децентралізацію, за збереження бюджетних коштів на місцях і послідовно відстоює інтереси місцевих громад. Саме для цього в команду ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ увійшли мери сімдесяти міст і об'єднаних територіальних громад, які знають, чим живуть люди і розуміють, як вирішити наболілі проблеми міст і селищ. «Ми зробимо так, щоб люди знову пишалися нашою країною», – підкреслив Євгеній Мураєв.


Він зазначив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК на цих виборах до Верховної Ради візьме 9-10% голосів. З огляду на падаючі рейтинги опонентів і п'ятивідсотковий прохідний бар'єр, який подолають не всі, навіть відомі, політичні сили, до цих 9-10% додасться певний пропорційний бонус. Якщо сюди додати мажоритарників від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, то партія може претендувати на значну кількість місць у новій Верховній Раді.

Мураєв підкреслив, що «опозицією» себе зараз називають різні політичні сили, і необхідно критично ставитися до заяв, що виходять від псевдо-опозиціонерів. «Задумайтесь: в «Опозиційній платформі – За Життя» Медведчука-Бойко перебувають 11 колишніх членів БПП і націоналіст Ківа, який закликав розстрілювати автобуси «Київ-Донецьк». Ось і вся відповідь – це просто черговий обман людей. Єдиною реальною опозицією є наш справжній ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК. Ми захищали і продовжимо захищати права людей», – сказав він.

Мураєв поділився враженнями від відвідування найбільшого запорізького підприємства «Запоріжсталь». Він упевнений в тому, що саме люди праці знають справжню ціну патріотизму. На думку опозиціонера, саме вони – справжні патріоти, які не прикриваються голослівно національними символами, а щоденною копіткою працею розвивають Україну.


26 червня 2019 08:45
'site2018:subscribe.form' is not a component