Євгеній Мураєв: Ми знаємо, що потрібно містам, що потрібно підприємствам й готові відстоювати їхні інтереси в парламенті

Євгеній Мураєв: Ми знаємо, що потрібно містам, що потрібно підприємствам й готові відстоювати їхні інтереси в парламенті

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв та кандидат в народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ по одномандатному округу номер 49 Борис Колесніков зустрілися з колективом Дружківського машинобудівного заводу, що входить до Corum Group - найбільшого виробника гірничо-шахтного обладнання в Україні.

Зустріч із заводчанами стала відвертою та живою розмовою з питань, які хвилюють всіх українців - мир, економічні реформи, роль та місце промислових регіонів в подальшому розвитку країни.


Люди задавали чимало питань, часом гострих, на які лідери ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ докладно відповідали. Євгеній Мураєв запевнив присутніх в тому, що команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, увійшовши до парламенту, відстоюватиме інтереси промисловості та людей праці, домагатися зростання рівня доходів українців.

«Нам реально потрібна ваша підтримка 21 липня. Йдемо в парламент з мерами міст - Одеса, Харків, Маріуполь, Кривий Ріг, Запоріжжя, Ужгород, всього 70 міст, йдемо з керівниками підприємств. Ми готові захищати своє - те, що п'ять років забиралося, і цими грошима дотувались міста», - заявив народний депутат.


На думку Євгенія Мураєва, більшість податків повинні залишатися в містах, які їх заробляють - і прибутковий податок, і податок на прибуток, і рентні платежі, й екологічний збір.

«Ми виступаємо за повну децентралізацію, за надання територіям максимальних фінансових та гуманітарних повноважень», - заявив опозиціонер. «Програма наша зрозуміла – ми знаємо, що потрібно містам, і що потрібно галузям», - додав він.

«Досить видовищ, їх ми надивилися вже багато. Нам потрібен хліб, потрібна робота, потрібно повернути на Батьківщину 10 мільйонів українців, які зараз розвивають Польщу та Росію. Як створювати робочі місця, ми знаємо, знають керівники підприємств, які увійшли до команди ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ», - підкреслив Євгеній Мураєв.

Лідер партії вкотре звернувся до виборців із закликом підтримати ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК на виборах до Верховної Ради України 21 липня.


18 липня 2019 18:32
'site2018:subscribe.form' is not a component