Євгеній Мураєв: Ми повернемо надію жителям Донбасу і всім українцям

Євгеній Мураєв: Ми повернемо надію жителям Донбасу і всім українцям

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв і прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков взяли участь у Форумі «З Донбасом у серці», який пройшов в місті Костянтинівка Донецької області.

Під час виступу Євгеній Мураєв підкреслив, що в рядах ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ об'єдналися люди, яким не байдужа доля України. «Ми зібрали кращих – тих, у кого рівень підтримки в їх містах і на їх підприємствах вищий, ніж у президента. Це тому, що вони роблять реальні справи», – сказав народний депутат.

«У новій Верховній Раді нам потрібні саме такі люди. У владу йдуть 70 відсотків нових осіб, які ніколи не брали участь в управлінні. Потрібно терміново приймати нові закони. У ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ підготовлені 1575 законопроектів – реальна і повна програма відновлення країни», – підкреслив Мураєв. Він зазначив, що якщо прийняти ці законопроекти – в найближчі п'ять років Україна стане успішною в економічному і соціальному плані країною.

Євгеній Мураєв вважає, що промислові регіони, які платять величезні суми податків, мають моральне право використовувати ці гроші для реконструкції інфраструктури, ремонту доріг, зведення соціальних об'єктів. Він підкреслив, що у ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ є програма децентралізації не на словах, а на ділі.

На Форумі багато говорили про мир, який для жителів Донбасу, що живуть поруч з лінією дотику, не порожній звук.

«Для досягнення миру потрібно прибрати зовнішній фактор впливу. Якщо ми не повернемо собі суб'єктність і не підемо з під зовнішнього управління – миру не буде», – впевнений Євгеній Мураєв.


На його переконання, Україні потрібен позаблоковий статус, закріплений на конституційному рівні.

«Ми повинні стати мостом між двома найбільшими світовими ринками, а не зоною безперервного конфлікту. Ми повинні повернути надію жителям Донбасу і всім українцям», – переконаний Євген Мураєв.

Він нагадав про те, що на недавньому форумі ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Святогірську було ухвалено Дорожню карту – концепція реінтеграції Донбасу: «Нам потрібні повноваження, щоб припинити блокаду Донбасу. Люди повинні вірити, що ми їх чекаємо назад».

На Форумі виступив один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Борис Колесніков, який балотується по 49 одномандатному округу і якого добре знають і поважають жителі Донбасу.

Він заявив: «Я постійно буваю в своєму окрузі і добре знаю, чим живуть люди. Наша команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, команда справжніх професіоналів, знає, як перетворити країну, вирішити соціальні проблеми українців і встановити мир в країні».

На думку Бориса Колеснікова, прийнятий закон про мову суперечить Конституції України і загальноприйнятій європейській практиці. «Ніщо не заважає регіонам прийняти другу регіональну мову. Ми будемо виступати за скасування закону про мову, що порушує права громадян України», – запевнив виборців опозиційний прем'єр. Також він відповів на численні запитання жителів Костянтинівки.

Колесніков і Мураєв підкреслили, що мають намір відстоювати в новому українському парламенті інтереси жителів промислових регіонів і реалізовувати велику програму економічних перетворень в країні.


18 липня 2019 16:03
'site2018:subscribe.form' is not a component