Євгеній Мураєв: Ми зробимо все, щоб війна закінчилася, а Україна знову стала єдиною державою

Євгеній Мураєв: Ми зробимо все, щоб війна закінчилася, а Україна знову стала єдиною державою

Команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ виведе Україну з-під зовнішнього управління і поверне країні колишню велич. Про це заявив народний депутат Євгеній Мураєв під час Форуму об'єднаних опозиційних сил «Довіряй ділам», який відбувся в Києві.

«За останні п'ять років влада, що йде, і ті, хто прийшов на хвилі Майдану, забрали 13 тисяч життів, майже 10 мільйонів вигнали з країни на заробітки, і десятки мільйонів відкинули за межу бідності. Ми повинні покласти цьому край. В нашу команду увійшли керівники багатотисячних галузевих промислових підприємств, мери великих міст і лідери територіальних громад. За нами мільйони українців. І ми йдемо в парламент, щоб захищати інтереси українських громадян, скасувати згубні псевдорефороми», – зазначив Євгеній Мураєв.

За його словами, в парламенті необхідно лобіювати інтереси місцевих громад. «Ми повинні сприяти розвитку існуючих галузей і створенню нових. Тільки економіка зробить Україну сильною», – заявив народний депутат.

За його словами, Україні необхідно повернути колишню велич. «Ми хочемо, щоб Україна знову стала незалежною, і щоб стала рівною всім сусідам. Ми хочемо повернути собі суб'єктність. І для цього ми хочемо, щоб країна стала успішною. І успіх нової влади – це запорука успішності кожного з нас. Ми готові надати наші знання, досвід, напрацювання. У нас чітка програма відродження країни. І чим ми якісно відрізняємося від наших опонентів – під кожним пунктом нашої програми є закони. Ми готові допомогти новій владі зробити країну сильною. Кожен з нас в цьому зацікавлений», – підкреслив Євгеній Мураєв.

При цьому, за його словами, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК назавжди залишиться в опозиції до війни, розрухи і безробіття. «Ми будемо в опозиції до системи, яка збирає гроші наших громад, передає їх до Києва, де вони грабуються злодійкуватими чиновниками. Ми за глибоку децентралізацію. Ми проти того, щоб люди з «довідками» вирішували, якими вулицями нам ходити і як називати наші міста. Ми створимо народовладдя в нашій країні. І референдуми – це єдиний спосіб захисту», – уточнив опозиціонер.

Євгеній Мураєв запевнив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК виведе Україну з-під зовнішнього управління. «У нас для цього все є. Ми сильні, у нас вдале розташування, величезний потенціал, який ще не розтрачений. І нам потрібна єдність. Я в це вірю, і так буде. І, найголовніше, ми хочемо, і ми закінчимо війну. У нас є політична воля, у нас є чіткі рецепти її закінчення. І, найголовніше, ми хочемо це зробити. Для багатьох наших – це особисте. Там залишилися рідні, близькі та домівки. Ми зробимо все, щоб війна закінчилася, а все, що було зруйновано – було відновлено, і щоб ми знову стали єдиною державою», – резюмував опозиційний політик.

10 червня 2019 17:51
'site2018:subscribe.form' is not a component