Євгеній Мураєв: Ми пропонуємо професійну стратегію розвитку вітчизняної енергетики

Євгеній Мураєв: Ми пропонуємо професійну стратегію розвитку вітчизняної енергетики

Важливою частиною другого дня робочої поїздки в Запорізьку область лідера ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгенія Мураєва і кандидата в народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ростислава Шурми стало відвідування Запорізької ТЕС в Енергодарі. Підприємство входить в структуру «ДТЕК» і забезпечує електроенергією південні регіони України. До своїх однопартійців у цій поїздці приєднався Юрій Коробов, мер Дніпрорудного, і також кандидат-мажоритарник від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ на виборах до Верховної Ради.

У своєму виступі перед енергетиками Євгеній Мураєв підкреслив важливість енергетичного сектора для економіки України. У лідера ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ є власний практичний досвід вирішення виробничих питань Зміївської ТЕС в Харківській області в пору, коли він очолював там районну адміністрацію.

На його думку, тільки грамотна, виписана професіоналами стратегія розвитку вітчизняної теплоенергетики зможе забезпечити стабільний розвиток промисловості та економіки в цілому. При цьому, необхідно дотримуватися сучасних екологічних стандартів, розвивати альтернативні види енергетики, залучати в цей сектор максимальну кількість вітчизняних розробників і виробників. Це елементи стратегії нової індустріалізації, яку ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК пропонує в якості програми економічних перетворень в Україні.


«Енергетичний комплекс – каркас, на який спирається вся українська промисловість», – заявив у своєму виступі перед працівниками Запорізької ТЕС Ростислав Шурма.

Він вважає, що перетворення в цьому секторі економіки можливі тільки завдяки практикам-професіоналам, в першу чергу тим, хто увійде до нового складу українського парламенту від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Євгеній Мураєв представив запорізьким енергетикам Юрія Коробова, який буде балотуватися до Верховної Ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ по округу, до якого входить Енергодар, і закликав підтримати його. Юрій Коробов, в свою чергу, виклав у своєму виступі основні тези своєї передвиборчої програми.


26 червня 2019 17:36
'site2018:subscribe.form' is not a component