Євгеній Мураєв: Ми забезпечимо українців роботою та гідною зарплатою в Україні

Євгеній Мураєв: Ми забезпечимо українців роботою та гідною зарплатою в Україні

Чергову зустріч з виборцями Донецької області лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв провів в Бахмуті (Донецька обл). На зустрічі був присутній також кандидат в народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ по округу 46 Дмитро Рева. 

Євгеній Мураєв підкреслив важливість майбутніх виборів для майбутнього країни:

«21 липня ми робимо важливий вибір, тому що нам потрібно кардинально змінювати курс. У нас є чітка недекларативна програма реформ, чітке бачення того, як змінити ситуацію в країні. Ми розуміємо, як підвищити економічний потенціал, ми розуміємо, як заробляти», - висловив свою позицію лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Євгеній Мураєв запевнив виборців в тому, що у його політичної сили є опрацьований пакет законопроектів, заснований на реальному досвіді. Ці закони необхідно ухвалити в найближчий час, щоб, за словами нардепа, «неможливо було вражати нас в правах».

«У нашій партії професійні управлінці, мери великих українських міст, які мають великий практичний досвід та не бояться приймати рішення», - сказав опозиціонер.


Одну з головних загроз для майбутнього України Євгеній Мураєв бачить в масовому від'їзді наших співгромадян на роботу за кордон: «Наша молодь найчастіше пов'язує своє майбутнє не з Україною. За різними підрахунками, близько 10 мільйонів українців постійно або тимчасово працюють в інших країнах. Їдуть найкращі, найбільш професійні, амбіційні. Ми повинні повернути цих людей».

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ впевнений в тому, що Україна повинна приймати самостійні рішення в зовнішній політиці: «Зовнішні фінансові вливання завжди супроводжуються політичними вимогами. МВФ приходить туди, де погано. З кожним днем ​​війни наші активи дешевшають. Перебуваючи тут, на Донбасі, ще більше розумієш, як нам потрібен мир. Це питання для нас першорядне. А шлях до миру - позаблоковий статус України».

Було порушено питання інвестиційного клімату. «Інвестори не йдуть туди, де немає правил, де не працює судова система та зашкалює рівень корупції. Ми готові змінювати цю ситуацію і створювати умови для розвитку країни без дотацій, за рахунок відповідального бізнесу, що працює в нормальних цивілізованих умовах», - впевнений Євгеній Мураєв.

Говорячи про необхідність реальної децентралізації, лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ підкреслив: «Це наша країна, ми тут сплачуємо податки. Тому зароблені гроші повинні залишатися на місцях та йти на розвиток територій».


04 липня 2019 14:01
'site2018:subscribe.form' is not a component