Євгеній Мураєв: Ми хочемо миру, тому що у більшості наших партійців у Донецьку залишився дім. Для нас – це особисте

Євгеній Мураєв: Ми хочемо миру, тому що у більшості наших партійців у Донецьку залишився дім. Для нас – це особисте

Україна має бути мирною, позаблоковою, суверенною державою, а не колонією іншої країни. Про це в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1» заявив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв.

Він зазначив, що бажання добитися справжньої незалежності для України – те, що відрізняє ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК від «Опозиційної платформи – За життя».

«Я був засновником партії «За життя». І після того, як Рабінович продав частину партії Медведчуку, я вийшов звідти з принципових міркувань. Ми з Медведчуком по-різному бачимо Україну. Я її бачу позаблоковою, нейтральною, суверенною державою, а не Південним федеральним округом Російської федерації. І це – наша основна відмінність», – заявив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Він зазначив, що добитися суверенності для України, не забезпечивши мир, – неможливо.

«Ми любимо свою країну, ми будемо за неї боротися, і ми будемо завжди виступати проти партій війни і будемо в опозиції до них. Ми хочемо миру, тому що у більшості членів нашої партії в Донецьку залишився дім. І для нас – це особисте. І ми хочемо повернути людей: рідних, близьких, і знову возз'єднати нашу країну. Повірте, ми зможемо це зробити. І ми – єдині, у кого є план», – акцентував Євгеній Мураєв.

За його словами, щоб мінімізувати вплив на Україну ззовні, необхідно прийняти закон про референдум.

«На референдумі ми повинні визначити статус нашої держави. І я виступаю за те, що ми маємо бути позаблоковими і нейтральними. Тому що як тільки ми дивимося в сторону Росії – у нас відбуваються Майдани, в сторону Європи – виникає Донбас. Я вважаю, що позаблоковість України – це основа миру», – підкреслив Євгеній Мураєв.

Також, за його словами, в Україні повинна відбутися «реальна децентралізація, а не профанація імені Гройсмана».

«Я вважаю, що кожен регіон в Україні повинен мати особливий статус. Просто центральній владі це не вигідно. Тому що через вертикаль виконавчої влади якраз і відбуваються всі корупційні оборудки», – резюмував політик.


05 липня 2019 10:56
'site2018:subscribe.form' is not a component