Євгеній Мураєв: Ми готові взяти відповідальність за перетворення в країні

Євгеній Мураєв: Ми готові взяти відповідальність за перетворення в країні

В ході робочої поїздки до Донецької області лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв виступив перед жителями Курахово. Виступ перетворилося в цікавий діалог з живим зворотним зв'язком від залу.

«На ці вибори ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» веде професійну команду, в яку увійшли мери та представники місцевого самоврядування 70-ти міст і ОТГ, з реальною підтримкою жителів. Команда опозиціонерів має достатній управлінський досвід в ефективному розвитку інфраструктури та залученні інвестицій. Саме ця успішна практика дозволила мерам добитися реально високих рейтингів підтримки городян. Так, у Геннадія Кернеса в Харкові – 70%, у Володимира Буряка в Запоріжжі – понад 50%», – поінформував кураховців Євгеній Мураєв.


На зустрічі з жителями Курахово Євгеній Мураєв підкреслив, що система управління державою - занадто складний механізм, для якого потрібні професіонали, а не аматори.

«Якщо хтось говорить, що може навчитися за рік, потрібно розуміти ціну можливих помилок. Як професіонали, ми готові взяти відповідальність за перетворення в країні», – запевнив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Народний депутат підкреслив готовність своєї політичної сили послідовно втілювати в життя програму «Нова індустріалізація», яка передбачає кардинальні зміни в економічній та соціальній політиці.

«Ми не повинні чекати кредитів МВФ, ми повинні самі заробляти. Нам потрібно повернути додому 10 мільйонів українців, які працюють за кордоном. А для цього Україна повинна стати сильною!» – підкреслив опозиціонер.


03 липня 2019 13:36
'site2018:subscribe.form' is not a component