Євгеній Мураєв: Мир та розвиток України може забезпечити тільки позаблоковий, нейтральний статус

Євгеній Мураєв: Мир та розвиток України може забезпечити тільки позаблоковий, нейтральний статус

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК виступає за побудову незалежної позаблокової України. Про це заявив лідер партії Євгеній Мураєв в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

За його словами, вступивши до Європейського чи Митного союзу, Україна втратить частину суверенітету.

«Суверенітет – це право прийняття рішень з того чи іншого питання. Стаючи членами ЄС або Митного союзу, ми віддаємо частину суверенітету. Тобто, за нас вже щось вирішують. Сьогодні на території України з'ясовують стосунки США та РФ. Але Україна не повинна ставати розмінною монетою в інтересах геополітичних гравців», - зазначив народний депутат.

Євгеній Мураєв підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК виступає за побудову незалежної позаблокової України. «На хвилі майдану в парламент увійшла половина грантоїдів, яких утримували за кошти Держдепу США. Навіщо давати кредити, навіщо надавати макродопомогу, як Греції? Досить завести 225 зрадників до парламенту, які голосуватимуть в інтересах США та фінансистів Сполучених Штатів або РФ. Тому я виступаю за побудову незалежної України, а для цього потрібно не в борг жити, а заробляти», - зазначив парламентарій.

Євгеній Мураєв нагадав, що в Декларації про суверенітет записано, що Україна є позаблоковою нейтральною державою. «Щойно ми почали дрейфувати в бік військового блоку, у нас почалися проблеми. Перші біди – економічні війни з Росією, а далі - анексія Криму. Політики повинні були це передбачити. Якщо ж вони це робили з наміром отримати владу, то нестимуть відповідальність. Упевнений, цей час настане», - підкреслив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

На думку Євгенія Мураєва, конфлікт на сході продовжиться до тих пір, поки Україна буде прагнути вступити в будь-які з військових блоків. «НАТО - це, в першу чергу, стандарти позначень на військових картах та розмірів патронів. До рівня життя це нічого спільного не має. Росія ніколи не дозволить, щоб Україна посилила Північноатлантичний альянс. Як і навпаки. Єдиний вихід - бути нейтральною, позаблоковою державою. А вирішувати це необхідно на референдумі», - підкреслив Євгеній Мураєв.

25 червня 2019 08:38
'site2018:subscribe.form' is not a component