Євген Мураєв: Мир і робота – ось, що потрібно українцям в першу чергу

Євген Мураєв: Мир і робота – ось, що потрібно українцям в першу чергу

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв виступив перед виборцями в місті Нова Каховка Херсонської області. «Без миру немає економіки. Тому ключовим пунктом нашої програми ми бачимо встановлення миру», – заявив народний депутат.

«Мир і робота – ось що потрібно українцям в першу чергу. Нам потрібно зупинити відтік працездатного населення з України. Давайте порахуємо. Порядку 10 тисяч доларів і 15 років часу потрібно для підготовки одного кваліфікованого фахівця. Багато з цих людей працюють за кордоном, не знайшовши собі місця на Батьківщині. І це один з найбільших викликів для сучасної України», – сказав Євгеній Мураєв.

Він запевнив жителів Херсонщини в тому, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК веде в парламент кваліфіковану вивірену команду справжніх господарників і управлінців, мерів українських міст та керівників промгігантів, готових брати на себе відповідальність за долю країни.


«Ми відродимо економіку і створимо робочі місця для українців. Ми йдемо до Верховної Ради відстоювати інтереси громад і великих галузевих підприємств», – запевнив Євгеній Мураєв.

Говорячи про розвиток аграрного сектора, лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ підкреслив, що його політична сила проти вільного продажу землі – в нинішній ситуації це може привести до розпродажу українських земель іноземним компаніям. На його думку, для запуску земельного ринку потрібна інвентаризація та початок роботи Земельного банку, який займеться цивілізованим регулюванням цього питання.


Євгеній Мураєв говорив також про необхідність повної та недекларативної децентралізації: «У нашій команді мери 70 міст. Вони знають, як реалізовувати нашу програму децентралізації, вони знають, що потрібно нашим містам».

Опозиціонер навів у приклад Маріуполь, мер якого Вадим Бойченко залучає пільгові кредити під масштабні інфраструктурні проекти: «Уряд займає під 10 відсотків, Маріуполь – під 0,8. І ефективно витрачає ці кошти на важливі для міста проекти, такі, як реконструкція системи водопостачання».

Євгеній Мураєв запевнив херсонців у тому, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, увійшовши в парламент, здійснить масштабний план відродження економіки – програму «Нова Індустріалізація». «Якщо ми не почнемо заробляти і вкладати в інфраструктуру, нас чекає катастрофа. Потрібно взяти волю в кулак і реально боротися за свою країну», – закликав лідер партії.


16 липня 2019 13:23
'site2018:subscribe.form' is not a component