Євгеній Мураєв: Люди підтримують ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, тому що чекають миру та роботи з гідною зарплатою

Євгеній Мураєв: Люди підтримують ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, тому що чекають миру та роботи з гідною зарплатою

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв зустрівся з колективом Попаснянського вагоноремонтного заводу в місті Попасна Луганської області.

Відбулася відверта та дуже своєчасна розмова із працівниками заводу, що мешкають та працюють в безпосередній близькості від лінії зіткнення. Тому питання про мир стало першим питанням, яке обговорювалося на зустрічі.

«Всі ми хочемо миру. У багатьох з нашої команди там, за лінією дотику, залишилися рідні та близькі», - почав розмову народний депутат. На його думку, причина конфлікту на Сході - зовнішнє управління Україною з боку глобальних геополітичних гравців. І щоб отримати гарантії миру, Україна повинна мати позаблоковий статус.

«Це своєрідний запобіжник. Потрібно винести це питання на референдум», - впевнений Євгеній Мураєв. Він вважає, що зовнішньополітичний вектор в НАТО, внесений в преамбулу Конституції, - маніпуляція влади. Тільки позаблоковий статус дозволить Україні уникнути зовнішнього впливу.


«На мир впливає й внутрішній фактор. Нас розділяють за мовною та релігійним принципом і це культурна війна», - заявив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Він упевнений, що потрібно дати кожному регіону можливість на самовизначення.

«Ще півтора роки тому я зареєстрував законопроект про референдум. Кожен регіон повинен сам вирішувати, якою мовою говорити та які свята відзначати. Україна завжди була багатонаціональною і мультикультурною країною», - каже Євгеній Мураєв.


Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ вважає, що до сих пір вертикаль влади в країні – корупційна. І служить тільки для того, щоб перекачувати гроші з регіонів до центру. «Цього не буде, якщо ми запустимо механізм повної та недекларативної децентралізації. Ми знаємо, як це зробити і йдемо з цим в парламент», - переконаний Євгеній Мураєв.

Народний депутат запевнив працівників Попаснянського вагоноремонтного заводу, що в новій Верховній Раді ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК захищатиме інтереси робітників людей, інтереси промисловості. «Ми створимо нові робочі місця, ми повернемо українців додому», - заявив опозиціонер.


10 липня 2019 17:56
'site2018:subscribe.form' is not a component