Євгеній Мураєв: Коли до влади прийдуть професіонали, а не продавці кавунів, - країна зміниться

Євгеній Мураєв: Коли до влади прийдуть професіонали, а не продавці кавунів, - країна зміниться

За важливістю для української держави питання розвитку економіки стоїть на рівні припинення військового конфлікту. Це два величезних виклику для країни, сказав лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв в ефірі телеканалу «НАШ», коментуючи свій візит на ПАТ «Запоріжсталь» в рамках робочої поїздки в Запоріжжя. 

Мураєв зазначив, що якщо завершення війни лежить в площині політичних рішень, то нова індустріалізація залежить від професіоналізму вищого керівництва країни.

«Коли до влади прийдуть не продавці кавунів та директори ринків, а люди, які розуміють, як модернізувати підприємство, як створювати робочі місця та підвищувати рівень життя громадян, - тоді країна зміниться в цілому. Нова індустріалізація неминуча. Для цього повинна бути стратегія розвитку держави на 10-20 найближчих років. Наприклад, у «Запоріжсталі» така стратегія є», - сказав Євгеній Мураєв.

За його оцінками, завод є зразком нової індустріалізації та сучасного управління виробництвом. Також підприємство демонструє, як вибудовувати ефективну фінансову модель, як залучати інвестиції та кредити, за допомогою яких можна модернізувати виробництво. І, звичайно ж, такий позитивний досвід потрібно масштабувати на всю країну, спробувати зробити його загальнообов'язковим, вважає Євгеній Мураєв. Тим більше, що генеральний директор «Запоріжсталі» Ростислав Шурма йде до Верховної Ради в списку ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ під №6 на парламентських виборах.

«Я вважаю, що об'єднуватися потрібно в першу чергу навколо побудови сильної держави, а вона заснована на сильній економіці, - переконаний Євгеній Мураєв. – Немає чарівної палички, немає єдиного рецепту, немає одного закону, який міг би одномоментно поліпшити економічну ситуацію в країні. Рішення повинні бути комплексні – від підготовки професійних кадрів до залучення інвестицій. Не хочу говорити, що потрібні нові реформи, тому що це слово повністю себе дискредитувало, але однозначно потрібні нові підходи. У масштабах країни необхідно закінчити військові дії, відновити роботу незалежної судової системи, зменшити податки, щоб Україна була інвестиційно привабливою. Адже гроші йдуть туди, куди їм вигідніше. Так що роботи в майбутньому парламенті ми маємо багато», - підсумував лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


25 червня 2019 17:29
'site2018:subscribe.form' is not a component