Євгеній Мураєв: Йдучи до парламенту, команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ знає, що потрібно реальному сектору економіки

Євгеній Мураєв: Йдучи до парламенту, команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ знає, що потрібно реальному сектору економіки

Завершальним пунктом робочої поїздки лідера ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгенія Мураєва Миколаївською областю стала зустріч з трудовим колективом шкіряної фабрики в місті Вознесенську. На зустрічі була присутня кандидат в народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ по 131 багатомандатному округу Олена Бондаренко.

Як і на багатьох інших зустрічах з виборцями, першим питанням було питання про встановлення миру в Україні. «Для нас війна - не бізнес, а трагедія. У багатьох з членів нашої команди там рідні та близькі. Ключ від миру - в позаблоковому статусі України. Якщо ми не станемо нейтральною державою, катаклізми у нас будуть завжди», - вважає Євгеній Мураєв.

Говорячи про те, чим ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК відрізняється від інших партій, опозиціонер підкреслив: «Ми - це реальна економіка. З нами в парламент йдуть 70 мерів різних українських міст - Маріуполя, Харкова, Запоріжжя, Кривого Рогу, Одеси, Ужгорода - та керівники великих підприємств, на яких в цілому працюють півмільйона людей».

Він запевнив, що саме ці відомі господарники та управлінці знають, які проблеми є в їхніх містах та на їх підприємствах, знають, як створювати робочі місця, знають, що потрібно для розвитку реального сектора економіки.

«Ми підготували 1575 законопроектів, які ми винесемо на розгляд до нового парламенту. Вони стосуються всіх сфер економіки, соціальної та гуманітарної сфери. В наших законопроектах - план повної та недекларативної децентралізації - ми за передачу максимальних фінансових та гуманітарних повноважень на місця», - сказав Євгеній Мураєв.

«За наш рахунок чомусь добре Європі, де зараз працюють 6 мільйонів українців, добре - Росії, де працюють 3,5 мільйона наших співгромадян. Серед них багато висококваліфікованих фахівців, які потрібні країні. Ми повинні повернути цих людей додому», - впевнений лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Євгеній Мураєв застеріг: «Ми втрачаємо конкурентоспроможність, нас деіндустріалізовують. Зараз всі реформи зводяться до скорочення витрат по галузям. Влада просто не може вийти і сказати: договір про асоціацію з ЄС був помилкою. Ми свої ринки відкрили, вони свої - захистили квотами. Триває грабіж під назвою приватизація стратегічних об'єктів. У цій ситуації у нас є два виходи - займати або заробляти і активізувати внутрішнього інвестора».

На його думку, другий шлях має на меті зниження податків та ціни на енергоносії - це ті макропоказники, які повинні залучати інвестори.

Зустрічі лідера ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ з жителями Миколаївської області проходили в останній день виборчої кампанії. І Євгеній Мураєв закликав виборців зробити правильний, обдуманий вибір, запевнивши їх, що команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ відстоюватиме у Верховній Раді інтереси промислових регіонів, домагатиметься зростання рівня життя, сприятиме економічному зростанню країни.

19 липня 2019 18:41
'site2018:subscribe.form' is not a component