Євген Мураєв: Головні сепаратисти в Україні – влада, що йде

Євген Мураєв: Головні сепаратисти в Україні – влада, що йде

Влада, що нині залишає свій пост, роками свідомо ділила Україну гуманітарними питаннями, намагаючись таким чином забезпечити собі лояльність радикально налаштованих виборців. Про це заявив народний депутат Євгеній Мураєв в ефірі ток-шоу «Право на владу» на телеканалі «1+1».

«Головні сепаратисти в Україні – це представники колишньої провладної коаліції. Вони розділили нас – суспільство, країну. Незважаючи на 10 статтю Конституції («В Україні гарантується вільний розвиток, використання та захист російської, інших мов національних меншин України». – Ред.), вони проголосували за закон про мову, який вражає в правах мільйони наших громадян. Вони придумали політичну церкву, від якої вже навіть Філарет відмовився. Зробили це для того, щоб, спекулюючи на наших почуттях, розділити суспільство та спробувати ще раз зробити Порошенко президентом», – підкреслив опозиційний політик.

Він зазначив, в Україні залишилося чимало тих, хто продовжує сповідувати ідеологію поділу країни. «Вони продовжують годувати нас речівками, якими ми з 2014 року вже ситі», – акцентував народний депутат.

Євгеній Мураєв підкреслив, що майбутні вибори – єдиний шанс побудувати цивілізовану державу. «Державу, в якій всі будуть рівними. Багатокультурну та багатонаціональну. І ми пропонуємо таку формулу, з якою всім буде комфортно і у Львові, і на Донбасі. Потрібен інститут народовладдя. Щоб люди самі вирішували, якою мовою говорити в побуті. Нас закрикували п'ять років. Більше не вийде», – резюмував політик.

14 червня 2019 09:16
'site2018:subscribe.form' is not a component