Євгеній Мураєв: Формула успіху України – в максимальному народовладді

Євгеній Мураєв: Формула успіху України – в максимальному народовладді

Виборча програма ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ містить світовий досвід побудови успішної держави з розвиненою економікою та сильним місцевим самоврядуванням. Про це заявив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв в ефірі телеканалу «Україна».

За словами політика, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК веде в парламент професійну команду, яка неодноразово доводила свою ефективність.

«Зараз до нашої партії входять керівники великих промислових підприємств, близько 70 мерів міст, в той числі Харкова, Одеси, Запоріжжя, Маріуполя. Це люди, які не з чуток знають про те, що таке праця, що таке внесок у створення ВВП, що таке валютний виторг, який робить стабільною національну валюту», - зазначив Мураєв.

За його словами, програма партії писалася не один рік і враховує світовий досвід побудови економічно розвиненої держави. «Що передбачає наша формула для країни? Максимальне народовладдя, створення сприятливого інвестиційного клімату для того, щоб країна нарешті почала заробляти та припинила жити в борг», - розповів лідер опозиції.

На думку Євгенія Мураєва, українці від Львова до Донбасу повинні відчувати себе комфортно. «Новий президент часто говорить про необхідність прийняття Закону про референдуми. Так він у нас є! Уже півтора року як зареєстрований в парламенті. Ми підготували закон на виведений капітал, закон про амністію капіталу – це все частини екосистеми країни, в якій люди житимуть незалежно від прізвищ політиків. Погодьтеся, велике щастя - дивитися розважальні передачі замість політичних ток-шоу. Країна, в якій люди не знають прізвища міністрів буде щасливою», - зазначив парламентарій.

За словами Мураєва, команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ пов'язує великі надії зі зміною влади. «Ми сподіваємося, що курс Порошенка назавжди залишиться в минулому. Ми готові підставити плече новій владі, поділитися своїм досвідом, своїми напрацюваннями та своєю командою. Але ми завжди будемо в опозиції до війни, розрухи, деіндустріалізації та порушення прав наших громадян», - підсумував лідер опозиції.

29 червня 2019 10:00
'site2018:subscribe.form' is not a component