Євгеній Мураєв: Гроші повинні залишатися в громадах і витрачатися на поліпшення життя людей

Євгеній Мураєв: Гроші повинні залишатися в громадах і витрачатися на поліпшення життя людей

В ході робочої поїздки до Донецької області лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв взяв участь у відкритті інклюзивної-ресурсного центру для дітей з особливими потребами в місті Покровск. У церемонії також брав участь кандидат в народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, мер Покровська Руслан Требушкін.

У своєму виступі перед батьками і дітьми - вихованцями центру, Євгеній Мураєв підкреслив важливість децентралізації не на словах, а на ділі, коли на гроші громад реалізуються такі важливі для суспільства проекти. «Я безмежно радий, що будуються такі центри, що у громад з'являються подібні можливості. Це реальний приклад ефективної роботи членів команди ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ», - зазначив народний депутат.


Євгеній Мураєв підкреслив, що подія для міста є дійсно важливою. «Ми обов'язково зробимо так, щоб гроші, які заробляють громади, залишалися на місцях, і децентралізація була б не на словах, а на ділі. І ті люди, які ці гроші заробляють, могли б їх витрачати на себе і на облаштування побуту свого міста. Упевнений, що найближчим часом так і буде», - сказав опозиціонер.

Після огляду приміщень нового центру Євгеній Мураєв заявив: «Надважливо, коли кожна людина відчуває себе рівноцінним членом суспільства. Це стосується в першу чергу дітей, які гостріше відчувають будь-яку несправедливість».


За словами кандидата в народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, мера Покровська Руслана Требушкіна, на будівництво центру було потрібно менше півроку. Міський голова підкреслив, що без діяльної допомоги його однопартійців - народних депутатів Євгенія Мураєва і Євгенія Гєллєра, - це було б неможливо.


03 липня 2019 20:10
'site2018:subscribe.form' is not a component