Євгеній Мураєв: Почуття гумору – це прекрасно, але в новому парламенті потрібні фахівці!

Євгеній Мураєв: Почуття гумору – це прекрасно, але в новому парламенті потрібні фахівці!

Партія ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не розглядає можливості союзів з «Опозиційною платформою – За життя» в новому парламенті. Про це заявив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв в ефірі ток-шоу «Право на владу» на телеканалі «1+1», коментуючи можливу конфігурацію майбутньої Верховної Ради.

«Об'єднання з «Опозиційною платформою» Медведчука виключено, – сказав Мураєв. – Скоріш за все, Медведчук об'єднається з Порошенком – і в питаннях міжнародного курсу, і у внутрішній політиці. Ми будемо голосувати ситуативно, якщо побачимо, що та чи інша ініціатива відповідає нашим програмним моментам. І ми однозначно будемо в опозиції до війни, розрухи, деіндустріалізації».

За словами Євгенія Мураєва, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК згоден об'єднуватися лише зі здоровим глуздом. Але, за його зауваженням, багато із того, що доводиться чути в ході нинішньої виборчої кампанії, «зі здоровим глуздом не має нічого спільного».

«Риторика політиків залишилася тією ж, що і п'ять років тому. Їх економічні та політичні стратегії можна назвати «За все хороше, проти всього поганого» – красиво, але ні про що. На цьому тлі ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – єдина партія, яка йде на вибори з чіткою стратегією змін: повна децентралізація, підтримка промисловості, перегляд економічної частини Угоди про асоціацію з ЄС, повернення традиційних ринків. І, звичайно, в першу чергу – припинення війни», – підкреслив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Євгеній Мураєв озвучив дві першочергові умови для реалізації цієї стратегії. По-перше, всі переговори по врегулюванню конфлікту на Донбасі повинні вести кадрові дипломати.

«Президент Зеленський може призначити посла в Росії. І веденням переговорів, і обміном військовополоненими, і поверненням наших моряків повинні займатися професійні люди. Тоді не буде в переговорних групах «медведчуків» і Порошенко в Страсбурзі», – сказав політик.

По-друге, партія виступає за зняття блокад з Донбасу і Криму. Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ особливо зупинився на необхідності збереження Північно-Кримського каналу, шлюзи якого зараз перекриті.

«Так, Крим – наш. А ґрунти Криму – наші? Без цього каналу землі не зрошуються, засолюються, приходять в негідність, і в майбутньому вони будуть непридатними для сільського господарства. І чия це буде проблема? Яким ми отримаємо Крим назад? Для Росії півострів – це військова база, але для нас – це наша територія, наші люди».

Євгеній Мураєв закликав виборців не слухати і не голосувати за солодкі промови, які не мають під собою ніяких підстав.

«У парламенті потрібні фахівці. Почуття гумору – це прекрасно, але закони для енергетики повинні писати люди, які розбираються в енергетиці, для металургії – люди, які розбираються в металургії. Які знають, чим шкодить Гройсман зі своїми законами. Потрібно заводити в Раду не нових людей, які добре говорять, які в житті нічого не створили і не зробили, а тих, хто врятує країну в найкоротший час», – підкреслив Мураєв.

19 липня 2019 11:28
'site2018:subscribe.form' is not a component