Євген Балицький: Україну врятує тільки повне перезавантаження влади

Євген Балицький: Україну врятує тільки повне перезавантаження влади

На думку народного депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгена Балицького, нинішня влада не здатна зробити життя українців кращим. Тільки кандидат в президенти від опозиції Олександр Вілкул зможе повернути мир в Україну, відродити економіку і поліпшити добробут громадян.

«Олександра Вілкула я знаю особисто. Тому з упевненістю можу сказати, що ця людина здатна виконати те, що декларує у своїй передвиборчій програмі, де чітко прописані шляхи виходу України з економічної кризи, повернення миру, досягнення стабільності. І це не просто слова. Свою професійність як менеджера, політика, ефективного управлінця він доводив реальними і конкретними справами, пройшовши шлях від робітника до директора великого промислового підприємства, і від губернатора до віце-прем'єр-міністра України», - сказав народний депутат.

Під час роботи в Кабміні Олександр Вілкул опікувався житлово-комунальною сферою. І за весь цей час тарифи на комуналку не підвищувалися. А за нинішнього президента, зазначив опозиціонер, вони виросли в рази. «Зараз Порошенко їздить містами і селами країни, щедро розбазарюючи гроші платників податків і обсипаючи «свій народ» черговими порціями нездійсненних обіцянок. Таким чином «гарант» сподівається отримати на виборах вдячні голоси «ощасливлених» українців», - акцентував він.

«Необхідне повне перезавантаження влади. Треба відроджувати мир, економічні відносини, стабільність для країни і кожної української родини. В ім'я майбутнього України, заради миру, стабільності ми повинні не втратити шанс на виборах. Від усіх нас залежить доля країни! А інакше помилку історія нам не пробачить!» - підкреслив Євген Балицький.

13 березня 2019 17:39
'site2018:subscribe.form' is not a component