Євген Балицький: Ми чекаємо від президента швидких реформ - тягнути більше не можна

Євген Балицький: Ми чекаємо від президента швидких реформ - тягнути більше не можна

Президент України Володимир Зеленський повинен здійснювати швидкі і конкретні дії, щоб відповісти на три головні питання, що хвилюють громадян України - мир, тарифи, економіка. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євген Балицький в ефірі ток-шоу «Протистояння», повідомляє телеканал «NEWSONE».

«Перебуваючи на своєму окрузі, я помітив одну річ. Сім років тому, проводячи прийом, люди приходили з юридичними питаннями або за допомогою з землею. Зараз же приходять люди виключно за матеріальною допомогою і, як правило, на ліки. В Україні за останній час 132 тисячі осіб захворіли на кір. Старші люди пам'ятають, що в Радянському Союзі цього апріорі не було, навіть у величезній Росії не така кількість хворих на кір. Що це за реформи і шлях, коли тільки до початку 2019 року в нас 30 чоловік померли від кору?»- закцентував Євген Балицький.

Він зазначив, що президент Зеленський в таких умовах повинен діяти конкретно і рішуче.

«Ми чекаємо від президента швидких ходів і швидких рішень. І особисто я впевнений, що ми зараз знаходимося в положенні, яке нагадує «ракове захворювання» - тут не можна тягнути. Дії влади повинні бути рішучими, конкретними і відповідати на три головних питання - мир, тарифи і економіка. Якщо зараз Зеленський, нинішній Кабмін і Верховна Рада не виконають своїх зобов'язань перед країною, тоді президенту дістанеться ще гірший спадок», - підкреслив народний депутат.

03 червня 2019 17:21
'site2018:subscribe.form' is not a component