Євген Балицький: Діяльність «комісії Вінника» – це білий шум, не більше

Євген Балицький: Діяльність «комісії Вінника» – це білий шум, не більше

За словами народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгена Балицького, «комісія Вінника» не володіє ніякими реальними повноваженнями для розслідування злочинів в «Укроборонпромі». Немає їх і в інших парламентських комісій, адже немає відповідного закону про ТСК.

Народний депутат вважає, що комісії повинні отримати такі ж широкі повноваження, як в Америці. А до цього, про жодну ефективність мови йти не може.

«Члени комісії можуть зібратися, «помурликати» щось там один-одному, пообговорювати, але повноважень реальних у них немає. Вся їх діяльність – це так, балаканина для журналістів, щоб було, що показувати. Але насправді це білий шум, засіб для відволікання уваги і не більше», – заявив Євген Балицький.

Обіцяючи розправитися з кумівством, нинішня влада просто насадила своє, зазначив опозиційний політик.

«Всі ці новостворені структури, на кшталт НАБУ, САП, ДБР – жалюгідне видовище. Вони один на одного нарікають, пальцем показують, погрожують, але при цьому всі «в темі». Адже це «любі друзі», які не через професійні якості, а по революційної доцільності опинилися у владі. Вдумайтеся: Генеральний прокурор не має освіти. А ми, опозиція, ще під час голосування говорили – знайдіть нормального професіонала, ну невже бідна така наша країна на «мізки»? Обов'язково хіба було ставити кума Порошенка, у якого дружина – представник президента в парламенті? Питання риторичне», – підкреслив Євген Балицький.

14 березня 2019 17:48
'site2018:subscribe.form' is not a component