Євгеній Мураєв: Прийнявши в новій Верховній Раді законопроекти ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, протягом п'яти років можна зробити Україну енергонезалежною

Євгеній Мураєв: Прийнявши в новій Верховній Раді законопроекти ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, протягом п'яти років можна зробити Україну енергонезалежною

Ще одну зустріч з херсонськими виборцями в ході робочої поїздки по Півдню України лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв провів у Палаці молоді та студентів міста Херсона.

Політик тезисно розповів про ситуацію в українській економіці та про ризики, створені владою за останні п'ять років. На думку народного депутата, ми на порозі колапсу в ряді енергоємних галузей промисловості.

«Після введеною Росією заборони на поставки вугілля в Україну, ми розуміємо, що нам потрібно вугілля, який добувається на непідконтрольних територіях. Вже зараз на теплогенерацію необхідно 10 мільйонів тонн вугілля в рік. Зараз буде не вистачати 10 мільйонів тонн на металургію», – застеріг Євгеній Мураєв.

Він переконаний, що для вирішення цих проблем необхідний діалог і зняття економічної блокади з Донбасу. «Краще нашої країни немає ніякої іншої в світі. І я хочу нормально жити у своїй країні. Але для істотних змін в житті кожного українця нам треба багато чого зробити. Для цього ми взяли в нашу команду ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ мерів і керівників промислових підприємств - людей справи, які знають, як облаштувати країну», – сказав Євгеній Мураєв.


Він навів у приклад своїх однопартійців. Муса Магомедов – генеральний директор Авдіївського коксохіму, що забезпечив роботу заводу практично на лінії фронту, часто під обстрілами, балотується до Верховної Ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ по одному з мажоритарних округів. Вадим Бойченко - мер Маріуполя, який залучив за воєнні роки для реалізації інфраструктурних проектів в місті близько 130 мільйонів доларів на пільгових умовах. Ростислав Шурма – генеральний директор «Запоріжсталі», який перетворив підприємство в лідера галузі. Під його керівництвом проводиться масштабна модернізація підприємства.

«Нам потрібні саме такі люди в новому парламенті. Зараз туди йдуть 70 відсотків нових осіб, більшість з яких ніколи не приймали управлінських рішень. А в Раді потрібно писати закони. Деякі з них – в терміновому порядку. У цьому необхідно розумітися. Саме тому ми зібрали в нашу команду керівників з величезним господарським і адміністративним досвідом», – каже опозиціонер.

На переконання Євгенія Мураєва, якщо найближчим часом провести в новій Верховній Раді необхідні закони, за п'ять років Україна може стати енергонезалежною країною. «Щоб держава була соціально орієнтованою, вона повинно заробляти, а не брати в борг», – впевнений народний депутат.


«Знаєте, хто найбільший платник податків у країні? НАК «Нафтогаз України». Бере газ у газодобувних компаній і продає вам за завищеною ціною. Влада не може вийти і чесно сказати, що підписала збиткову Угоду про асоціацію з ЄС, втративши при цьому традиційні ринки», – продовжив відверту розмову з виборцями лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Він закликав херсонців голосувати за ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, партію, що має чітку професійну програму відновлення країни. «Спільними зусиллями ми виведемо Україну з кризи», – підкреслив Євгеній Мураєв.

17 липня 2019 15:17
'site2018:subscribe.form' is not a component