Євгеній Мураєв: Ми йдемо в парламент відстоювати інтереси промисловості

Євгеній Мураєв: Ми йдемо в парламент відстоювати інтереси промисловості

На заводі імені Малишева, найважливішому для оборонного комплексу України підприємстві, завершилася сьогоднішня серія зустрічей лідера ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгенія Мураєва з трудовими колективами Харкова.

Говорячи про важливість збереження подібних унікальних підприємств для відродження української економіки, Євгеній Мураєв підкреслив, що програма ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ «Нова індустріалізація» дасть поштовх до розвитку будь-якого підприємства, особливо такого високотехнологічного та ключового для обороноздатності країни, як завод імені Малишева.

«Ми йдемо в парламент лобіювати інтереси промисловості - не дамо відкинути нас на 100 років назад», - заявив народний депутат.

На думку лідера ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, у нас в країні прекрасний кадровий інженерний потенціал - фахівці найвищого класу. Але влада нівелювала цю перевагу України - політика повної деіндустріалізації призвела за останні 5 років до втрати ринків, скочування країни на сировинний та аграрний рівень.

«Ми ще не пройшли точки неповернення - тому найближчі п'ять років багато що вирішують», - впевнений Євгеній Мураєв. «Саме тому, усвідомлюючи нашу відповідальність за долю країни, ми йдемо на вибори. Ми хочемо повернути Україну, яку у нас відібрали», - підкреслив опозиціонер.

09 липня 2019 19:04
'site2018:subscribe.form' is not a component