Енвер Цкітішвілі: У Верховній Раді повинні бути професіонали, які можуть відродити Україну

Енвер Цкітішвілі: У Верховній Раді повинні бути професіонали, які можуть відродити Україну

До складу нового парламенту мусять увійти якомога більше професіоналів, людей справи. Про це генеральний директор Маріупольського металургійного комбінату «Азовсталь» Енвер Цкітішвілі заявив на форумі «Нова Індустріалізація», який провів у Кривому Розі ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК.

«Давайте зробимо перемогу металургів у Маріуполі перемогою всієї України. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – це ті професіонали, які нам потрібні. Завдяки цим людям сьогодні наш комбінат будує печі майбутнього. А ті, хто зводить їх, упевнено дивляться у майбутнє», – сказав Цкітішвілі.

За словами директора «Азовсталі», пункти програми ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ не є голослівними. Тому що в списках цієї партії – винятково люди справи.

«Сьогодні багато хто, виступаючи на телебаченні, розповідає небилиці. Але за спиною цих ораторів не стоять колективи, не вони відроджували чорну металургію. Номер 1 – це ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, це кращі професіонали України».

Довідка: 19 червня ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК провів у Кривому Розі масштабний форум «Нова Індустріалізація». Представники найбільших промислових підприємств країни підтримали програму, яку підготувала для роботи в новому парламенті команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Програма спрямована на відродження і підтримку промисловості та економіки.

На Форумі виступив один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул. Він сказав: «Наша програма спрямована на те, щоб зупинити масову трудову еміграцію працівників. Вона передбачає створення не менше як 5 млн нових робочих місць з високою продуктивністю праці та конкурентною зарплатнею.

Південна Корея за площею вшестеро менша за Україну. Свого часу це була найбідніша аграрна країна, розорена війною. Зараз ВВП Південної Кореї у 13 разів більший за український. Швидкого розвитку досягнуто завдяки підвищенню технологічного рівня виробництва, освітнього рівня і впровадженню інновацій в економіку. За експортом високотехнологічної продукції Корея зараз посідає 5-те місце в світі. Такий підхід врахований нашою програмою «Нова Індустріалізація».

19 липня 2019 19:32
'site2018:subscribe.form' is not a component