Дніпровські опозиціонери відновили пам'ятник генералу Пушкіну, який напередодні пошкодили вандали

Дніпровські опозиціонери відновили пам'ятник генералу Пушкіну, який напередодні пошкодили вандали

Представники дніпровської команди ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – кандидати в народні депутати у 24 та 27 мажоритарних округах Олександр Віленський та Захар Терещенко – відновили пам'ятник генералу Пушкіну, чиї війська визволяли Дніпропетровськ від фашистських загарбників. Напередодні монумент пошкодили вандали.

«Вже о 6 ранку ми почали роботу з відновлення пам'ятника до його первісного вигляду, а до 8:30 акт вандалізму був усунутий», - зазначив Захар Терещенко.

Кандидат в народні депутати порадив вандалам за наявності зайвої фарби, краще пофарбувати кілька міських під'їздів.

«Чухаються руки - допоможіть очистити ставок або прибрати сміття з вулиць. Невже від переписування історії та підміни понять підніметься рівень соціального достатку? А від перейменування вулиць дірок в асфальті стане менше?» - заявив опозиціонер.

На думку Захара Терещенка, якщо місцева влада не може навести лад, то час надати повноваження тим, хто зможе, і у кого вистачить духу протистояти беззаконню.

«Ми нікому не дозволимо поглумитися над пам'яттю наших предків. За словом - діло! - підкреслив Захар Терещенко. - Окреме звернення до місцевої влади: «Будь ласка, не економте кошти на утриманні та відновленні пам'ятників, адже народ, який не знає свого минулого - не має і майбутнього».

29 червня 2019 12:24
'site2018:subscribe.form' is not a component