Дмитро Колєсніков: Відновлення та розвиток вітчизняної промисловості – одне з головних завдань ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Дмитро Колєсніков: Відновлення та розвиток вітчизняної промисловості – одне з головних завдань ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Україна займатиме конкурентну позицію на міжнародній економічній арені після того, як країну забезпечать сильною енергетичною складовою, і в програмі Олександра Вілкула прописаний шлях вирішення цього завдання. Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков за підсумками зустрічі з жителями та трудовими колективами Зеленодольська.

Опозиційний політик зазначив, що Зеленодольськ займає особливе місце в Дніпропетровській області, тому що на його території знаходиться Криворізька ТЕЦ, яка генерує енергію та тепло для сотень тисяч жителів найближчих районів і, безпосередньо, Кривого Рогу. Він також нагадав, що теплоенергетика відіграє виключно важливу роль в процесах енергозабезпечення країни та її індустріального розвитку.

За словами опозиційного політика, для повноцінної роботи та розвитку економіки, вітчизняні підприємства теплоенергетики потребують термінового залучення масштабних капіталовкладень. «Гроші необхідні для модернізації зношених виробничих потужностей та спорудження нових, а також впровадження нових теплоенерго- та екологозберігаючих технологій в паливно-енергетичній сфері», – акцентував парламентарій.

На думку народного депутата, розвиток промисловості та теплоенергетики стане можливим виключно в разі обрання Президентом України Олександра Вілкула. «І це не дивно, адже тільки він, пропрацювавши 20 років на промислових підприємствах, здатен вирішити всі ті проблеми, що накопичилися в Україні за час деструктивних реформ нинішньої влади», – підкреслив Дмитро Колєсніков.

Опозиціонер зазначив, що в програмі «Мир та Розвиток: чотири кроки до успіху» промисловому сегменту вітчизняної економіки приділена особлива увага. «Для того, щоб Україна зайняла конкурентну позицію на міжнародній економічній арені, країну необхідно забезпечити сильною енергетичною складовою, і в програмі Олександра Вілкула прописаний шлях вирішення цього завдання. Будівництво нових генеруючих потужностей, модернізація існуючої інфраструктури, розвиток альтернативної та малої енергетики створить імпульс для більш динамічного розвитку нашої країни. Відновлення та розвиток вітчизняної промисловості – одне з головних завдань ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ», – підсумував Дмитро Колєсніков.21 лютого 2019 10:13
'site2018:subscribe.form' is not a component