Дмитро Колєсніков: Після перемоги Олександра Вілкула на виборах агропромисловий комплекс отримає системну державну підтримку

Дмитро Колєсніков: Після перемоги Олександра Вілкула на виборах агропромисловий комплекс отримає системну державну підтримку

Для реанімації агропромислової сфери необхідні невідкладні та суттєві зміни системи державної підтримки галузі. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков за підсумками зустрічей з жителями, фермерами та партійним активом Верхньодніпровського та Криничанського районів Дніпропетровської області.

За словами парламентарія, на зустрічах з виборцями вони обговорили безліч питань соціального та економічного становища країни, і ті виклики, які стоять перед нею. Він зазначив, що, незважаючи на постійні красномовні заяви про підтримку аграріїв, фактично нинішня влада самоусунулася від допомоги цьому сектору економіки. Сучасний стан агропромислової сфери вимагає невідкладних і докорінних змін в системі державної підтримки. «Її необхідно направляти на цільове фінансування і пільгове кредитування ефективно функціонуючих товаровиробників», – заявив політик.

На переконання опозиціонера, основні заходи з боку справжніх фахівців в новому уряді повинні бути спрямовані на формування і реалізацію економічної політики з акцентом на відновлення товарних потоків, в якому аграрний сектор займає особливе місце. «Українська земля – надбання поколінь, її продаж з молотка за безцінь принесе нашій країні в майбутньому лише збитки та незворотні наслідки для економіки. Тому кандидат в Президенти від опозиції Олександр Вілкул виступає за подовження мораторію на продаж української землі до проведення всіх необхідних реформ», – написав  на своїй сторінці в Facebook Дмитро Колєсніков.

Політик звернув увагу, що бюджетний механізм внутрішньої державної підтримки сільського господарства стане ефективним після реалізації передвиборчої Програми кандидата в Президенти від опозиції «Мир та розвиток: чотири кроки до успіху». «Після перемоги на виборах Олександр Вілкул поверне пільги аграріям. У його програмі детально прописана підтримка АПК за принципом «Зеленого кошика», тобто компенсації 50% вартості основних фондів в переробці, компенсація відсотків за кредитами, розвиток інфраструктури сіл. Таким чином агропромисловий комплекс України отримає системну державну підтримку у вигляді компенсацій і фінансування після перемоги Олександра Вілкула на президентських виборах», – підкреслив він.

Парламентарій також зазначив, що одним з основних принципів державного управління після приходу до влади професіоналів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ стане стимулювання розвитку власного потенціалу регіонів. «Наприклад, Дніпропетровська область є як промисловим, так і аграрним регіоном з дуже високим потенціалом для розвитку. АПК є стратегічним елементом стабільного майбутнього нашої країни, і його державна підтримка стане постійною та системною», – резюмував Дмитро Колєсніков.


25 лютого 2019 16:07
'site2018:subscribe.form' is not a component