Дмитро Колєсніков: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК створить сприятливі умови для розвитку вітчизняної промисловості

Дмитро Колєсніков: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК створить сприятливі умови для розвитку вітчизняної промисловості

Захист вітчизняного виробника повинен стати одним з першорядних завдань влади. Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков за підсумками зустрічі з мешканцями та трудовими колективами Вільногорська.

За словами парламентаря, зустрічі з виборцями показали, наскільки сильно збігається їх бачення майбутнього з програмою Олександра Вілкула. «На останній зустрічі були присутні понад 300 осіб. Це мешканці міста, співробітники промислових підприємств, педагоги, лікарі. Людей турбувало безліч питань, багато з яких стосувалися майбутнього міста. Вільногірськ є одним з ключових промислових центрів Дніпропетровської області і стабільність роботи гірничо-металургійного комбінату безпосередньо впливає на якість життя тисячі людей», – зазначив він.

На думку опозиційного політика, промислова проблематика особливо близька кандидату в Президенти від опозиції Олександру Вілкулу. «Він сам прийшов в політику з посади керівника одного з ключових індустріальних підприємств країни. А почав свій трудовий шлях з помічника машиніста екскаватора та дійшов до посади керівника двох найбільших в країні та Європі гірничо-збагачувальних комбінатів», – підкреслив народний депутат.

Опозиціонер зазначив, що в програмі «Мир та Розвиток: чотири кроки до успіху» промисловому сегменту національної економіки приділено особливу увагу. «Державне замовлення в ключових галузях економіки стане стабільним явищем в рамках взаємодії держави і комерційних промислових підприємств. Захист вітчизняного виробника стане одним з першочергових завдань влади. Створення ідеальних умов для роботи вітчизняної промисловості – мета ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ», – підсумував Дмитро Колєсніков.

15 лютого 2019 15:51
'site2018:subscribe.form' is not a component