Дмитро Колєсніков: Одна з першочергових задач Олександра Вілкула та команди ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – модернізація електроенергетичної галузі

Дмитро Колєсніков: Одна з першочергових задач Олександра Вілкула та команди ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – модернізація електроенергетичної галузі

Присутність дилетантів у владі призвела до того, що нинішня модель українського енергоринку тотально застаріла. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков за підсумками зустрічей з трудовими колективами енергетиків Дніпра та Новомосковська.

За його словами, енергетики Дніпропетровської області, як і інших областей України, щодня стикаються з безліччю проблем, більша частина яких відноситься до компетенції державних органів.

На його думку, дилетантство команди при владі призвело до того, що нинішня модель українського енергоринку тотально застаріла. «Підприємства ДТЕК в приватному порядку вкладають інвестиційні кошти в оновлення виробничої бази, і роблять це досить успішно. Але з боку держави, зокрема уряду, є багато непорозумінь, а скоріше навіть не розуміння фундаментальних принципів роботи сучасних успішних енергоринків європейських країн», – написав на своїй сторінці в Facebook Дмитро Колєсніков.


Народний депутат підкреслив, що Україна має вкрай високий потенціал до зростання в енергетичній сфері. Але безграмотною політикою уряд, за його словами, примудрився створити цілий комплекс проблем, які потребують негайного вирішення профільними фахівцями.

На думку опозиційного політика, розвиток промисловості та енергетики можливий виключно в разі обрання Президентом України Олександра Вілкула.

Парламентарій зазначив, що в програмі «Мир та Розвиток: чотири кроки до успіху» енергетичному сегменту вітчизняної економіки приділено особливу увагу. «Реалізація програми передбачає будівництво нових генеруючих галузей, модернізацію існуючої інфраструктури, а також розвиток альтернативної та малої енергетики. Все це дозволить зайняти конкурентну позицію на міжнародній економічній арені. Україна може і стане успішною країною!» – резюмував Дмитро Колєсніков.


07 березня 2019 13:53
'site2018:subscribe.form' is not a component