Дмитро Колєсніков: Мир та розвиток України можливі виключно у разі перемоги на виборах Олександра Вілкула та команди ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Дмитро Колєсніков: Мир та розвиток України можливі виключно у разі перемоги на виборах Олександра Вілкула та команди ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Перед нинішньою владою в даний момент стоїть єдине завдання – перемогти на майбутніх виборах усіма доступними та недоступними засобами. Про це написав на своїй сторінці в Facebook народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков.

За словами опозиціонера, протягом п'яти років в Україні триває спектакль одного актора з одним і тим самим репертуаром, але ось публіка вже не сприймає його. «Наша країна загрузла в болоті тривалої кризи, невиконаних обіцянок і безпросвітного безладу. Актуальний і єдиний порядок денний для цієї влади – вибори, тому поставлена ​​єдина задача – перемогти будь-якою ціною», – відзначив він.

Народний депутат впевнений, що самоціль нинішнього уряду – утримати владу в країні та примножити свого багатства. «Нові обіцянки, фальшиві перемоги, боротьба з власним народом і будь-якою критикою влади, переслідування інакомислення та навіть підпорядкування церкви діючому режиму – такі «методи агітації» влада використовує сьогодні», – додав парламентар.

На переконання Дмитра Колєснікова, тільки прихід до влади справжніх патріотів в особі Олександра Вілкула та команди ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ може гарантувати настання миру, якісні зміни системи органів державної влади та її управління. «Тільки всі разом ми можемо зупинити це свавілля, повернути Україні мир, економічний розвиток. Ми повинні вибрати ту владу, яка буде працювати виключно в інтересах і на благо нашої країни та її громадян. Інакше ще п'ять років такого жорсткого режиму наші співгромадяни просто не витримають», – резюмував опозиційний політик.


04 лютого 2019 15:05
'site2018:subscribe.form' is not a component