Дмитро Шпенов впевнено переміг в мажоритарному окрузі №37

Дмитро Шпенов впевнено переміг в мажоритарному окрузі №37

Протокол Окружної виборчої комісії підписаний та відправлений в ЦВК.

В окрузі 37 (Дніпропетровська область) за даними оригіналів протоколів, переміг Дмитро Шпенов. За даними ТРК Україна, ще вдень, у понеділок, 22 липня 2019 року, за підсумками підрахунку 100% електронних протоколів перемогу здобув самовисуванець Дмитро Шпенов. Його відрив від найближчого конкурента склав понад тисячу голосів.

У своєму коментарі телеканалу «Україна» Дмитро Шпенов сказав: «Це була дуже складна політична боротьба. Але, з точки зору дотримання законодавчого процесу, у нас - і це показово - немає жодного акту про порушення під час голосування, немає жодного зауваження спостерігачів. Мені вже хочеться, щоб якомога швидше почав працювати новий парламент з конструктивними людьми».

Незначний інцидент стався вже на етапі офіційного оформлення результатів в окружній виборчій комісії.

Після 16:00, коли 100% протоколів ДВК, що надійшли до ОВК, були передані в електронну систему ЦВК, частина членів ОВК заявили про необхідність перенесення засідання комісії на 23 липня. Представники Дмитра Шпенова вказали, що подібне рішення прямо порушує виборче законодавство.

Після цього робота комісії була відновлена, оригінали протоколів упаковані та відправлені до ЦВК.

Дмитро Шпенов подякував виборцям за підтримку та заявив, що в новому скликанні Верховної Ради сконцентрується на вирішенні проблем Дніпропетровщини та відновлення мирного життя в Україні.22 липня 2019 23:33
'site2018:subscribe.form' is not a component