Дмитро Шенцев: Жителі України потребують того, щоб в країні діяло і працювало все те, що закладено в Конституції

Дмитро Шенцев: Жителі України потребують того, щоб в країні діяло і працювало все те, що закладено в Конституції

«Сутність Конституції України полягає в тому, щоб кожна людина відчула реальну опіку держави через практичне втілення конституційних положень. Зараз українська система державного управління, на жаль, далека від самої мети державотворення: забезпечення і захисту життя, здоров'я, честі та гідності людей, забезпечення якості їх життя та сталого розвитку суспільства», - зазначив Дмитро Шенцев, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

За словами Дмитра Шенцева, хоча сьогодні в Україні висловлюється багато нарікань щодо дотримання прав і свобод громадян, прописаних в Конституції, проте, дата 28 червня 1996 рік залишається історично важливою і знаменною для країни.

«Ухвалення Конституції назавжди залишиться видатною подією в історії українського народу, сторінки якої відображають пошуки і випробування, злети і падіння, перемоги і поразки. Це - перша Конституція незалежної України, яка стала основою розвитку держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Наша країна обрала демократичний шлях розвитку, утверджуючи найвищою цінністю права і свободи людини, пріоритет закону у всіх сферах державної, політичному і громадському житті», - підкреслив народний депутат.

На думку політика, українці повинні пам'ятати, що держава - це кожна людина, яка проживає на її території, і саме від їхніх зусиль залежить розвиток країни.

«Ми прагнемо, щоб наші права і свободи стали реальністю, щоб люди почували себе захищеними і впевнено дивилися в майбутнє. Однак конституційні норми, якими б передовими і демократичними вони не були, самі по собі не змінять життя на краще. Україна починається з кожного з нас. Від наших щоденних дій залежить успіх в будівництві країни, де кожен громадянин, користуючись правами і свободами, належним чином виконує свої обов'язки, а держава піклується про нього. Упевнений, нам під силу побудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку кожної людини, де панували б гуманізм, демократія, право, закон і справедливість. І такою Україною будемо пишатися ми, наші діти і внуки», - резюмував Дмитро Шенцев.

28 червня 2019 10:30
'site2018:subscribe.form' is not a component