Дмитро Шенцев: Турбота про ветеранів - наш синівський та почесний обов'язок

Дмитро Шенцев: Турбота про ветеранів - наш синівський та почесний обов'язок

Пам'ять про подвиг воїнів, які виграли Другу світову війну, повинна жити вічно, заявив голова Харківської обласної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, народний депутат Дмитро Шенцев.

Один із кроків зі збереження пам'яті – утримання в належному стані меморіалів та місць поховання полеглих воїнів. У Харківській області вже багато років діє соціальна програма «Ніхто не забутий, ніщо не забуте», ініційована Дмитром Шенцевим в його виборчому окрузі.

В рамках цієї програми в Великобурлуцькому, Вовчанському, Дворічанському, Печенізькому, Чугуївському районах проводиться реконструкція пам'ятників та меморіальних плит загиблим у Другій світовій війні. Наприклад, в 2019 році на прохання жителів села Графське Вовчанського району та голови ветеранської районної організації був відремонтований пам'ятник, встановлений в цьому селі.

«Ми не маємо морального права забувати про тих, хто звільнив нашу землю від фашистської навали, хто поліг у боротьбі з гітлерівцями за нашу свободу та незалежність. Наш обов'язок - пам'ятати про це, дбайливо зберігати кожну крихту правди про війну, свято шанувати пам'ять про загиблих та виявляти невтомну турботу про ветеранів», - зазначив Дмитро Шенцев.

За даними департаменту соціального захисту облдержадміністрації, зараз в Харківській області проживають близько 1763 безпосередніх учасників Другої світової війни: 956 - в обласному центрі, 807 - в районах. Щоб порадувати та підтримати багатьох ветеранів, напередодні Дня Перемоги Благодійний фонд Дмитра Шенцева, депутати всіх рівнів від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, кожен в своєму окрузі, надали адресну допомогу. Крім того, в районах області традиційно проводяться урочисті заходи, святкові концерти, депутати особисто зустрічаються з ветеранами, вітають, дізнаються про проблеми та допомагають вирішити їх.

«9 травня 1945 року закінчилася найжорстокіша та найбільш кровопролитна війна в історії людства. 74 роки тому наші батьки та діди, а для когось вже й прадіди, звільнили Європу від нацизму! Захищаючи Батьківщину, вони безстрашно йшли назустріч ворогу та перемогли.

Дорогі ветерани! Величезне спасибі за ваш подвиг. Ви завоювали для нас можливість жити й бути вільними. Дай Бог нам сил бути вашими гідними спадкоємцями!» - підкреслив Дмитро Шенцев.


09 травня 2019 14:07
'site2018:subscribe.form' is not a component